Estanbul Estetik

4.1
(32)

Estanbul Estetik adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Doğu, Değerli( Süer Apt, Doğu Mah. Hatboyu Cad, Değerli Sk No:1/1, Pendik – İstanbul

Telefon : (0216) 483 78 78

Estanbul Estetik Yol Tarifi

Estanbul Estetik

Estanbul Estetik İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Doğu, Değerli( Süer Apt, Doğu Mah. Hatboyu Cad, Değerli Sk No:1/1, Pendik – İstanbul olan Estanbul Estetik, işletmesine (0216) 483 78 78 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Estanbul Estetik ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Estanbul Estetik yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Estanbul Estetik hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Estanbul Estetik ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Estanbul Estetik ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Estanbul Estetik için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Estanbul Estetik bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Estanbul Estetik sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 32

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Estanbul Estetik Yorumları

  1. Pendikte gidilebilecek en güvenilir ve güzel çalışan bir yer

  2. Tüm personel profesyonel güler yüzlü ve ilgili herkese tavsiye ederim

  3. Çok kaliteli ürünler kullanıyorlar ve temiz bir yer. Tüm çalışanlar güler yüzlü ve ilgili. Medikal bakım aldım cilt bakımını hediye ettiler.

  4. Gayet kaliteli şık bir yer. Çalışanlarda güler yüzlü. Tavsiye ederim. Ayrıca ilgi ve alakaları tarzları çok hoşuma gitti ❤️

Comments are closed.