Estehouse Güzellik Merkezi

4.1
(36)

Estehouse Güzellik Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Şirinevler, Fırat Sk. No:11 D:aire 9, Bahçelievler – İstanbul

Telefon : (0212) 603 55 23

Estehouse Güzellik Merkezi Yol Tarifi

Estehouse Güzellik Merkezi

Estehouse Güzellik Merkezi İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Şirinevler, Fırat Sk. No:11 D:aire 9, Bahçelievler – İstanbul olan Estehouse Güzellik Merkezi, işletmesine (0212) 603 55 23 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Estehouse Güzellik Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Estehouse Güzellik Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Estehouse Güzellik Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Estehouse Güzellik Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Estehouse Güzellik Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Estehouse Güzellik Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Estehouse Güzellik Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Estehouse Güzellik Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 36

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Estehouse Güzellik Merkezi Yorumları

  1. Tüylerimde bitme olmadı ama incelme oldu düzensiz gitmeme rahmen süper tavsiye ediyorum

  2. 1senedir gidiyorum güzel ama bazıları çok sallayarak yapıyor. işleri bu ama sanki yapmak istemiyormuş gibi

  3. Kayıt aşamasında 7-8 seansta kılların bittiğini bitmezse de bitene kadar sınırsız devam edeceğinizi söylüyorlar ama ödemeniz bittikten sonra randevu için bile aramıyorlar sizin peşlerine düşmeniz lazım. Para boşuna gitmesin diye devam ettim ama 3. Senem olmasına rağmen azalma olmadığı gibi aksine daha çok çıktı.

    Her seansta farklı biri giriyor hepsine ayrı ayrı soyunuyorsunuz işi de bilmiyorlar deneyimsiz insanlar müşteriler resmen kobay olarak kullanılıyor son derece sallamasyon iş yapıp gönderiyorlar en son gittiğimde kılların bitmediğini söyledim bir sonraki ay kıl kontrolü yapalım kılları almadan gel merkezde lazer öncesi kısaltma yaparız dediler ama kısaltma yapmadan kılların üzerine dereceyi yükselterek direk atış yapıp vücudumu yaktılar eve geldiğimde kıl kökleri kanamıştı vücudumun fotoğrafını gönderdiğimde de eczaneden yanık kremi alın sürün dediler ve sonrasında ilgilenmediler, her şey ödemeyi yapana kadarmış. Elimdeki fotoğraflarla da Tüketici Hakem Heyetine başvuracağım.

  4. Türkan hanım sayesinde çok güzel bir yer orası Allah ondan razı olsun

Comments are closed.