Esteliza Beauty

4.2
(84)

Esteliza Beauty adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Nalbantoğlu Mh. 2 .Bademli Sk. Işın Apt, D:No: 3 /1, Osmangazi – Bursa

Telefon : (0224) 225 05 85

Esteliza Beauty Yol Tarifi

Esteliza Beauty Bursa ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Nalbantoğlu Mh. 2 .Bademli Sk. Işın Apt, D:No: 3 /1, Osmangazi – Bursa olan Esteliza Beauty, işletmesine (0224) 225 05 85 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Esteliza Beauty ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Esteliza Beauty yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Esteliza Beauty hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Esteliza Beauty ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Esteliza Beauty ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Esteliza Beauty için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Esteliza Beauty bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Esteliza Beauty sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 84

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Esteliza Beauty Yorumları

  1. ayak bakımı için gidenlere şiddetle gitmemelerini öneriyorum . Suratı asık ve ilgisiz alakasız bir çalışanla işlemim yapıldı . Daha doğrusu yapılamadı bile ismi sanırım ya elif yada filizdi . Karşımda sorduğum hiç bir soruya cevap vermeyen yarım ağızlı bi çalışandı .sanki onu zorla oraya oturtmuşum gibi tavırları vardı . Kabataslak on dakkada bitti . Ayağım hala eskisi gibi hiçbi değişiklik yok .tam bi para avcılarıydı herkesin mesleklerini öğrenmeye çalışıyorlardı .bir selam verin nasılsınız diye sorun bari direkt çalışıyomusunuz ona göre kitleyelim tavırından hiç memnun kalmadık

  2. Fiyat ve performans tam bir rezaletti. Ayak bakımını yapan çalışanınız sanki hayrına yapıyormuş gibi davranıyordu. İçeri giren başka bir personelin ilk cümlesinin “çalışıyor musunuz?” olması ayrıca seviyesizlik göstergesiydi. Ayaklarımda hiçbir değişiklik olmadı. Sadece stres oldum. Gitmeyin.

  3. Ayak bakım yapıldı kople güzel bir şekilde bu kötü yorumlar neden yapılır bilmem son derece düzgün bir şekilde yapıldı isteyene ayak resmini atayimda değişik görsünler

  4. Yorumların bazılarını okuduğumda şaşırdım. Kapıda karşılama dahil tüm çalışanlar ilgili sıcak ve iletişimleri pozitifti. Ayaklarımda kronik nasır problemi olduğu için Bursa da bilinen isimlere gidiyorum yıllardır ama Heykel de işini bu kadar iyi yapan, sterilizasyona dikkat eden, makul fiyatlı bir merkez olduğunu bilseydim adresim Esteliza olurdu, ki bundan sonra öyle olacak. Tüm ekibe özellikle de Filiz Hanım a teşekkür ederim???? Kuş gibi hafiflemiş bir şekilde evime döndüm ????

  5. Bundan 1 hafta önce falan gittim yorum yapmayı unuttum.Hiç temiz değiller hemde hiç orada yaptığınız işlem normal pedikür işlemi değil ama hijyen sıfır mantarlı adamın ayağındaki bezi getirdiler benim ayağına koydular ıslak ıslak ve mantarlı pis şeyi ayrıca tırnak makasını ona kullandılar sonra ne silmek ne birşey direk benim ayağıma kullandılar resmen rezillik 120 lira para almayı biliyorsunuz ama yaptığınız işe bak. Param haram olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir