Estemed Lazer Klinik

2.5
(13)

Estemed Lazer Klinik adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ertuğrul, Eski Balık Pazarı Sk. No:5, Tekirdağ Merkez – Tekirdağ

Telefon : (0282) 264 18 44

Estemed Lazer Klinik Yol Tarifi

Estemed Lazer Klinik

Estemed Lazer Klinik Tekirdağ ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ertuğrul, Eski Balık Pazarı Sk. No:5, Tekirdağ Merkez – Tekirdağ olan Estemed Lazer Klinik, işletmesine (0282) 264 18 44 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Estemed Lazer Klinik ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Estemed Lazer Klinik yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Estemed Lazer Klinik hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Estemed Lazer Klinik ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Estemed Lazer Klinik ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Estemed Lazer Klinik için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Estemed Lazer Klinik bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Estemed Lazer Klinik sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.5 / 5. Toplam Oy : 13

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Estemed Lazer Klinik Yorumları

 1. Lazer epilayonu burada kesinlikle tavsiye etmiyorum. Çok rezil ve başarısız epilayon yapıyorlar. Randevuları hep çakışıyor oldu bittiye geliyor. Ve lazer epilasyonu tecrübeli biri olarak söylüyorum kesinlikle yapmasını bilmiyorlar. Tam bir rezalet paranıza yazık olmasın uzulursunuz. Bu yorumu bence dikkate alıp bir kez daha düşünün. Bir yıldızı dahi haketmiyor ama yorum için mecbur.

 2. 2 yıldır sahil şubesine geliyorum. Her zaman randevularıma vaktinde alındım. Hiç bekletilmedim. Hijyenden ve çalışanların saygılı tutumlarından son derece memnunum. İşlem sonuçlarıda kesinlikle beklentiyi karşılıyor.

 3. Yaktılarrrr
  Kesinlikle gitmeyin. 2 ay önce ilk defa lazer yaptırdım iki kolumuda dirsekten ellerime kadar yaktılar
  İslem sonrasında geçer geçer birşey olmaz deyip göndermeleri içler acısı…
  2 aydır kullanmadıgım ilaç kalmadı
  Hem ruhsal hem bedensel zarar içindeyim
  İş hayatımı sosyal hayatımı feci derecede bitirmis durumda
  Mahkemeliğiz şuan
  İnsan sağlıgını böylesine hiçe sayan işletmeler Allah sizi ıslah etsin

 4. Çok kötü ensemi 8 seans yapmalarına karşın kıllır kalınlaştı ve arttı son gidişimde öyle kötü yaktılarki 2 gün sızladı durdu, kabuk bağladı. Kesinlikle uzak durun.

Comments are closed.