Estemuka Güzellik Merkezi

3.7
(13)

Estemuka Güzellik Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Sancaktepe, Çarşı Cd. No: 57 D:1, Bağcılar – İstanbul

Telefon : (0212) 435 45 00

Estemuka Güzellik Merkezi Yol Tarifi

Estemuka Güzellik Merkezi İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Sancaktepe, Çarşı Cd. No: 57 D:1, Bağcılar – İstanbul olan Estemuka Güzellik Merkezi, işletmesine (0212) 435 45 00 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Estemuka Güzellik Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Estemuka Güzellik Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Estemuka Güzellik Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Estemuka Güzellik Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Estemuka Güzellik Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Estemuka Güzellik Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Estemuka Güzellik Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Estemuka Güzellik Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.7 / 5. Toplam Oy : 13

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Estemuka Güzellik Merkezi Yorumları

  1. Gördüğüm en berbat güzellik merkezi….çalışanlar herkesi azarlıyor.randevu verip hastane kuyruğu gibi bir kuyrukta bekletiyorlar 1 saat boyunca…paramı aldilar karsiliginda ise almam gereken hizmeti almadim hakkımı yediler soğuk lipolize gireceksin diyip radyo frekansa soktular müşterileri saf yerine koyuyorlar.gittigime gideceğime pişmanım.

  2. Hayatımda gördüğüm en berbat yer sakın gitmeyin bütün paramı buraya verdim kandırdılar söyledikleri şeyleri inkar ediyorlar söylemedik diyolar epilasyona gittim daha fazla kıllarım çıktı sürekli ödeme istiyorlar sakın paranızı buraya giderek çöpe atmayın

  3. Berbat ötesi bir yer ablam epilasyona gidiyordu her seansta ücret ödüyordu memnun kalmadı bıraktı sanki hâlâ ödeme yapmaya gelmeye mecburmuş gibi arayıp tehdit ediyorlar para istiyorlar üstelik bi keresinde ablamin nakiti yok diye git arkadaşından borç al demisler siz kimsiniz be bu muameleyi bana yapsaydiniz yırtardım sizi masum kızı gördünüz yemeye çalışıyorsunuz reziller

Bir cevap yazın