Estenbul Beauty Center

5
(24)

Estenbul Beauty Center | Lazer Epilasyon Ve Cilt Bakımı adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Caferağa Mahallesi General Asım Gündüz Caddesi Adliye Palas Apt. No:72 Kat:3 Daire:6, Kadıköy – İstanbul

Telefon : 0552 797 56 87

Estenbul Beauty Center | Lazer Epilasyon Ve Cilt Bakımı Yol Tarifi

Estenbul Beauty Center | Lazer Epilasyon Ve Cilt Bakımı İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Caferağa Mahallesi General Asım Gündüz Caddesi Adliye Palas Apt. No:72 Kat:3 Daire:6, Kadıköy – İstanbul olan Estenbul Beauty Center | Lazer Epilasyon Ve Cilt Bakımı, işletmesine 0552 797 56 87 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Estenbul Beauty Center | Lazer Epilasyon Ve Cilt Bakımı ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Estenbul Beauty Center | Lazer Epilasyon Ve Cilt Bakımı yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Estenbul Beauty Center | Lazer Epilasyon Ve Cilt Bakımı hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Estenbul Beauty Center | Lazer Epilasyon Ve Cilt Bakımı ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Estenbul Beauty Center | Lazer Epilasyon Ve Cilt Bakımı ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Estenbul Beauty Center | Lazer Epilasyon Ve Cilt Bakımı için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Estenbul Beauty Center | Lazer Epilasyon Ve Cilt Bakımı bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Estenbul Beauty Center | Lazer Epilasyon Ve Cilt Bakımı sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 24

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Estenbul Beauty Center Yorumları

  1. Uzun arayışlar sonucu bulduğum ve gerçekten her konuda aklınızdaki soru işaretlerini ortadan kaldıran bir ekip var özellikle pandemi döneminde temizlik ve hijyenin en üst seviyede dikkat edildiği güler yüzlü işini çok iyi yapan aldığı her kuruşun hakkını veren bir yer tüm çevreme tavsiye etmekle beraber kesinlikle gözünüz kapalı güvenebileceğiniz bir marka özellikle Ramazan bey ve Gamze hanım çok ilgili insanlar kendilerine ne kadar teşekkür etsem az kalır. Kalite asla tesadüf değildir.

  2. Kesinlikle tereddüt etmeden tercih edebileceğiniz bir yer, çalışanlar ilgili ve güler yüzlü, özellikle Ramazan Bey işinde gerçekten profesyonel, 1. Seansta da 5.Seansta da olsa aynı titizlikle çalışıyor, bu iş ahlakı ile ilgili bir durum bence, başarılarının devamını diliyorum…:)

  3. ilk seansımdan itibaren etkisini görmeye başladım özellikle boyun ve ense bölümleri 3. seanstan sonra kalmamaya başladı tüm çalışanlara emeklerinden dolayı teşekkür ederim

  4. Tüm vücut epilasyon ve cilt bakımı hizmeti aldığım çalışanların ve iş yeri sahibinin ilgisinden, güler yüzünden ve samimiyetinden çok memnun olduğum bir işletme. Tereddüt etmeden kapılarını çalabilirsiniz, pişman olmazsınız.

  5. Erkek epilasyon konusunda master yapmış bir işletme. Samimi, içten ve işleri konusunda hassas davran çalışanlara sahip. işletmecisine ve tüm çalışma ekibine teşekkür ederim????

Bir cevap yazın