Esteplast Estetik Ve Lazer Kliniği

3.6
(14)

Esteplast Estetik Ve Lazer Kliniği adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kışla Saray, İnönü Cd. No:27, Antakya – Hatay

Telefon : (0326) 212 39 39

Esteplast Estetik Ve Lazer Kliniği Yol Tarifi

EstePlast Estetik ve Lazer Kliniği

Esteplast Estetik Ve Lazer Kliniği Hatay ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kışla Saray, İnönü Cd. No:27, Antakya – Hatay olan Esteplast Estetik Ve Lazer Kliniği, işletmesine (0326) 212 39 39 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Esteplast Estetik Ve Lazer Kliniği ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Esteplast Estetik Ve Lazer Kliniği yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Esteplast Estetik Ve Lazer Kliniği hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Esteplast Estetik Ve Lazer Kliniği ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Esteplast Estetik Ve Lazer Kliniği ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Esteplast Estetik Ve Lazer Kliniği için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Esteplast Estetik Ve Lazer Kliniği bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Esteplast Estetik Ve Lazer Kliniği sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.6 / 5. Toplam Oy : 14

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Esteplast Estetik Ve Lazer Kliniği Yorumları

  1. Tam teşekküllü doktor kontrolünde sağlık ve güzellik üzerine hizmet veren klinik. Epilasyon ‘dan tutun göğüs küçültme büyütme dikleştirme hizmeti verilmekte.

  2. bilgi almak için gittim hiç yardımcı olunmadı çok kaba ve duyarsız bir asistan karşılıyor sizi

  3. Kesinlikle tavsiye etmiyorum arkadaşlar burun estetik operasyonu geçirdim hala nefes alıp vermekte oldukça zorlanıyorum bunun şikayeti ile yanına gittim hiçbir şekilde yardımcı olmadı mesleğini profesyonelce yaptığını düşünmüyorum !

Comments are closed.