Estepolte Esthetic

4.1
(103)

Estepolte Esthetic adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Mimar Sinan, 1, Selam-ı Ali Efendi Cd. No:18/1, Üsküdar – İstanbul

Telefon : (0216) 334 04 14

Estepolte Esthetic Yol Tarifi

Estepolte Esthetic İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Mimar Sinan, 1, Selam-ı Ali Efendi Cd. No:18/1, Üsküdar – İstanbul olan Estepolte Esthetic, işletmesine (0216) 334 04 14 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Estepolte Esthetic ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Estepolte Esthetic yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Estepolte Esthetic hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Estepolte Esthetic ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Estepolte Esthetic ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Estepolte Esthetic için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Estepolte Esthetic bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Estepolte Esthetic sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 103

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Estepolte Esthetic Yorumları

  1. Düzenli Olarak Cilt Bakımına Geliyorum Çok Memnunum. Ayrıca Estetisyenler İşinde Son Derece Başarılılar Esra Hanim Ve Ekibine Başarılı Dilerim ????????????????????????
    Furkan Akdağ

  2. Kesinlikle tavsiye etmiyorum, gitmeyin. 6 seans gittim son 2 seansta yaktılar. Üstelik ilgilenmiyorlar da krem önerip geçiyorlar sadece. Küçük iki iz dışında iz kalmadı allahtan ama iki hafta kolum nokta nokta yanık gezmek zorunda kaldım. Sürekli kendi kremlerini satmaya çalışıyolar. Lazer paketi almıştım 6 seans, zaten çoğu bölgeme önceden gitmiş olmama rağmen 6 seansta kalanları bitiremediler. Zaten ilk seanstan önce zahmet edip kıl tüy analizi bile yapmayıp direkt başladılar bir müşteri dosyamın bile olduğunu düşünmüyorum. Fayda görmediğimi belirtmeme rağmen umursamadılar ve sürekli aynı kişi tedavi uygulamasına rağmen her seferinde önceki seansınızı kim yaptı diye beğenmeyip soruyordu 😀 güya buz lazer aldım ama ütüleme diyot yaptılar galiba bi seans ütüden dolayı yandım, o alet öyle yapıyor dediler şaka gibi… yapan kişi kolumdaki dövmeyi normalde kapatıyordu ve atış yapmıyordu oraya son seansta kapatmayıp atış yaptı ve dövmemin üstü yanıp kabuk bağladı ve rengi soldu resmen, aynı seansta jeli başka bir bölgeme düzgün sürmediği için de bi kere daha yandım… sonra seansım bitti zaten bitmeseydi de gitmezdim bi daha ama verdiğim para ve en önemlisi zamanım tamamen boşa gitti…

  3. Kurumu yorumlamak pek istemiyorum ama bi Serpil hanım var nasıl anlatsam ????yaklaşımı tamamen insani ama işi yapışı profesyonel ????????işe başladıktan sonra siz tamamen onun kontrolünde ve güvenli alanındasınız asla vücuda yargılayıcı, yorumlayıcı bi bakışını yakalayamzsınız kadın tam bir profesyonel ya ve en önemlisi asla diğer çalışanlar gibi hastasının ya da biz ne oluyorsak yani kendinizin ya da bir başkasının arkasında konuştuğunu duyamazsınız (maalesef orda çok defa bizzat şahit olduğum durm personel ismi vermek istemiyorum) eğer mahremiyet benim için önemli, sadece işini yapsın diyorsanız sadece işini hem de profesyonel bi yaklaşım ile yapan Serpil hanım hayatta denk gelinebilecek en güzel detay…. Teşekkür ederim tüm özveri ve emeğin için Sevgili Serpil seni çokkkkk seviyorum ❤️

Bir cevap yazın