Estetica Malmö Elvira Schneltser

4.7
(45)

Estetica Malmö Elvira Schneltser adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Krankajen 36, Malmö – Sweden

Telefon : 076-628 51 55

Estetica Malmö Elvira Schneltser Yol Tarifi

Estetica Malmö Elvira Schneltser

Estetica Malmö Elvira Schneltser Sweden ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Krankajen 36, Malmö – Sweden olan Estetica Malmö Elvira Schneltser, işletmesine 076-628 51 55 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Estetica Malmö Elvira Schneltser ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Estetica Malmö Elvira Schneltser yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Estetica Malmö Elvira Schneltser hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Estetica Malmö Elvira Schneltser ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Estetica Malmö Elvira Schneltser ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Estetica Malmö Elvira Schneltser için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Estetica Malmö Elvira Schneltser bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Estetica Malmö Elvira Schneltser sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 45

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Estetica Malmö Elvira Schneltser Yorumları

  1. “Profesyonellik ve normal insanlık” karışımı. Asla ama asla bir tedaviden memnun kalmadım ⭐️✨????????❤️. Orada olduğun için teşekkürler Elvira ????

  2. Sonuç birkaç gün sonra tamamen kayboldu. Memnuniyetsizlikle ilgili diyalog, vaat edilen bir şey olan “fark yaratacağınıza güvenemezsiniz” yorumuyla karşılandı. Paranın yarısını geri istediğimde inanılmaz derecede tatsız, sadece hediye kartları vermek ve daha fazlasını satmak istedim. Açıkça hiçbir sonuç olmamasına rağmen, hiçbir anlayış ya da özeleştiri göstermedi. İyiyse muhtemelen iyidir, ama iyi değilse, iyi yol tutuşuna hiç güvenemezsiniz.

  3. Yüzümü düzelten süper yetenekli ve işinin ehli Ingela dudak ve botoks yaptırıyor…

Comments are closed.