Estevi̇lla Güzelli̇k Salonu

4.5
(8)

Estevi̇lla Güzelli̇k Salonu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Donanmacı, 1729. Sk. No:1 D:12, Karşıyaka – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Estevi̇lla Güzelli̇k Salonu Yol Tarifi

Estevi̇lla Güzelli̇k Salonu İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Donanmacı, 1729. Sk. No:1 D:12, Karşıyaka – İzmir olan Estevi̇lla Güzelli̇k Salonu, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Estevi̇lla Güzelli̇k Salonu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Estevi̇lla Güzelli̇k Salonu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Estevi̇lla Güzelli̇k Salonu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Estevi̇lla Güzelli̇k Salonu ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Estevi̇lla Güzelli̇k Salonu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Estevi̇lla Güzelli̇k Salonu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Estevi̇lla Güzelli̇k Salonu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Estevi̇lla Güzelli̇k Salonu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 8

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Estevi̇lla Güzelli̇k Salonu Yorumları

  1. Tavsiye üzerine gitmek istediğim bir firmaydı. Ne yazık ki işlerinde profesyonel değiller. Konuştuğum bir kişi fiyatlarda bir hafta önce değişiklik olduğunu diğeri 2 hafta önce değişiklik yaptıklarını söylediler. İlk aramamda firma sahibi ile telefon görüşmem olmuştu, bir rakamda 4 seansta ödeme koşuluyla anlaştık, aynı gün başka bir bayan “Firma sahibimiz size yanlış fiyat vermiş aslında rakamlarımız o şekilde değil” diyerek değişiklik yapmak istedi. Bir işletmenin fiyatlarını firma sahibi dışında en iyi kim bilebilir anlamadım.Neyse ki ilk verilen rakamda anlaştık, bugün de arayıp nakit rakamda o fiyattan yardımcı olabiliriz dediler. Hijyen, kalite, yapılan işlem hakkında bir yorumum yok ancak; tutarsız söylemleriniz size 3 müşteri kaybettirdi.

  2. Özlem hanım ve Ayşenur hanım inanılmaz cana yakın ve işlerini lağiyla yapıyorlar.cok memnun kaldım.temiz ve kaliteli bir şekilde çalışıyorlar.gerçekten daha önce gittiğim yerlere kiyaslamam mümkün değil ne istediysem doğru bir şekilde ifade ettim ve sonuç mükemmel oldu.kaslarim ve .dudaklarım tavsiye ederim herkese.epilasyona baslicam bu ay sonuç güzel olursa burdan yine yazicam.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir