Evolusi Güzellik Merkezi

4.6
(176)

Evolusi Güzellik Merkezi Eskişehir Buz Lazer Epilasyon adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Hoşnudiye Mahallesi, Nayman Sokak, Selka Apt No:1/7 Kat :5, Tepebaşı – Eskişehir

Telefon : 0537 771 26 00

Evolusi Güzellik Merkezi Eskişehir Buz Lazer Epilasyon Yol Tarifi

Evolusi Güzellik Merkezi Eskişehir Buz Lazer Epilasyon Eskişehir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Hoşnudiye Mahallesi, Nayman Sokak, Selka Apt No:1/7 Kat :5, Tepebaşı – Eskişehir olan Evolusi Güzellik Merkezi Eskişehir Buz Lazer Epilasyon, işletmesine 0537 771 26 00 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Evolusi Güzellik Merkezi Eskişehir Buz Lazer Epilasyon ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Evolusi Güzellik Merkezi Eskişehir Buz Lazer Epilasyon yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Evolusi Güzellik Merkezi Eskişehir Buz Lazer Epilasyon hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Evolusi Güzellik Merkezi Eskişehir Buz Lazer Epilasyon ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Evolusi Güzellik Merkezi Eskişehir Buz Lazer Epilasyon ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Evolusi Güzellik Merkezi Eskişehir Buz Lazer Epilasyon için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Evolusi Güzellik Merkezi Eskişehir Buz Lazer Epilasyon bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Evolusi Güzellik Merkezi Eskişehir Buz Lazer Epilasyon sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 176

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Evolusi Güzellik Merkezi Yorumları

  1. Çekinerek gittiğim evolusi güzellik merkezinden bugün oldukça memnun şekilde ayrıldım.Yeşim hanımın ilgi ve yaklaşımı oldukça samimi, Güler yüzlüydü.baska merkezde boşuna acı çekmişim .Arkadaşlarıma da tavsiye ettim.tesekkür edeerim.

  2. Kesinlikle tavsiye edebileceğim bi yer. Yeşim hanımın pozitif enerjisi ve ilgisiyle 8 seans nasıl bitti anlamadım. Üstelik baya etkili oldu evolusiye devam edeceğim.

  3. İpek kirpik uygulaması yaptırdım kendilerine özellikle doğal olmasını istediğimi belirtmişken kirpiklerim aşırı abartı yapıldı. Beğenmediğimi abartı bulduğumu söylediğimde ise gayet sade olduğu savunuldu, uygulamadan asla memnun kalmadığım için çıkarılmasını istediğimi söylediğim için manikür yapılırken özen dahi gösterilmedi. Buna rağmen gayet anlayışlı yaklaşmaya çalıştım, ücreti düşmelerini talep ettim şu an kirpiklerimin çoğu ipek kirpikle beraber koptuğunu farkediyorum. Manikür uygulamasından memnun kaldığım için gittim aşırı pişmanım, zerre kadar memnun kalmadığım uygulamaya para verdiğim yetmiyormuş gibi bi de olan kirpiklerimi koparmışlar.

    Spam yorum vs diyerek bastırmamanız için Rabia Acar, müşteri listesinde de göreceksiniz.

  4. Kesinlikle harikalar yeşim hanımın ilgisi ve alakasina hayran kaldım. Çok ilgili ve anlayışlilar. Kesinlikle tavsiye ediyorum ikinci seansta sonra dökülme olcağı söylendi ama ilk seansta büyük bir dökülme gördüm. Tek kelimeyle harikalar

Bir cevap yazın