Evren Güzellik Salonu

4.5
(11)

Evren Güzellik Salonu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Onur, Sarmaşık Cd. No:16/A, Balçova – İzmir

Telefon : (0232) 278 95 40

Evren Güzellik Salonu Yol Tarifi

Evren Güzellik Salonu İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Onur, Sarmaşık Cd. No:16/A, Balçova – İzmir olan Evren Güzellik Salonu, işletmesine (0232) 278 95 40 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Evren Güzellik Salonu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Evren Güzellik Salonu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Evren Güzellik Salonu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Evren Güzellik Salonu ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Evren Güzellik Salonu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Evren Güzellik Salonu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Evren Güzellik Salonu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Evren Güzellik Salonu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 11

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Evren Güzellik Salonu Yorumları

  1. Kesinlikle hijyenik bir mekan ama protez tırnak yaptırdım ve 4 ay kalıcağını söylediler 2.hafta tırnaklar eline geldi bi daha gittiğimde bakım zamanı dediler ama bakım üç haftadan üç haftaya yapılıyormuş ikinci haftadan bakım bahanesine 100 TL aldılar diğer hizmetlerini bilmem ama protez tırnak için yanlış bir mekan

Bir cevap yazın