Excellent Beauty & Smile

4.6
(38)

Excellent Beauty & Smile adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Stampgatan 22D, Göteborg – Sweden

Telefon : 031-81 11 00

Excellent Beauty & Smile Yol Tarifi

Excellent Beauty & Smile Sweden ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Stampgatan 22D, Göteborg – Sweden olan Excellent Beauty & Smile, işletmesine 031-81 11 00 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Excellent Beauty & Smile ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Excellent Beauty & Smile yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Excellent Beauty & Smile hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Excellent Beauty & Smile ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Excellent Beauty & Smile ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Excellent Beauty & Smile için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Excellent Beauty & Smile bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Excellent Beauty & Smile sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 38

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Excellent Beauty & Smile Yorumları

  1. İğne fobisine sahip olmak, herhangi bir bakım istemeniz gerekiyorsa yapılacak en zor şeylerden biri olabilir, ancak bu kliniği ziyaret ettikten sonra profesyonel tutum, bakım ve his kesinlikle inanılmaz! Birkaç kliniklere olmuştur ama hiçbir şey bunu yenemez. Süper uygun fiyatlı, yapılan işin hissi ve kalitesi olağanüstü bir şey. Orada olduğun için teşekkürler!

  2. Maalesef Caroline, epilasyon için 8 lazer tedavisi uyguladıktan sonra, son tedaviden yaklaşık 2 ay sonra, ilk tedaviden öncekiyle tamamen aynı miktarda tüyüm oldu. Binlerce SEK ve çok fazla zaman ve acı hiçbir sonuç alamadan boşa gitti. Keşke sana daha yüksek bir puan verebilseydim çünkü çok naziksin ama tedavi sonuç vermeli, tam olarak kliniğe yakın yaşamıyorum ve bu çok zaman alıcı oldu.

Bir cevap yazın