Feray Tekin Estetik & Güzellik

4.5
(36)

Feray Tekin Estetik & Güzellik adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Uluç Mah. Gazi Mustafa Kemal Bulvarı 1131 Sok. No: 2/2 kat-1, Konyaaltı – Antalya

Telefon : (0242) 228 28 82

Feray Tekin Estetik & Güzellik Yol Tarifi

Feray Tekin Estetik & Güzellik Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Uluç Mah. Gazi Mustafa Kemal Bulvarı 1131 Sok. No: 2/2 kat-1, Konyaaltı – Antalya olan Feray Tekin Estetik & Güzellik, işletmesine (0242) 228 28 82 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Feray Tekin Estetik & Güzellik ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Feray Tekin Estetik & Güzellik yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Feray Tekin Estetik & Güzellik hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Feray Tekin Estetik & Güzellik ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Feray Tekin Estetik & Güzellik ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Feray Tekin Estetik & Güzellik için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Feray Tekin Estetik & Güzellik bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Feray Tekin Estetik & Güzellik sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 36

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Feray Tekin Estetik & Güzellik Yorumları

  1. Bir arkadaşımla birlikte lazer epilasyona gittik. Sağlık çalışanlarına indirim olduğu için fiyat cazip gelmişti fakat indirimli verdiğimiz fiyatı bile hak etmediğini tecrübe ettik. Toplam olarak 10 seans 3 bölgeye gittik ve sonuç hiç alamadık. Tüylerden azalma dahi olmadı. Telafi seans verelim dediler ama işe yaramayan bir seansa gitmek bize saçma geldi açıkcası.

Bir cevap yazın