Fidessa Estetik Ve Güzellik

3.1
(29)

Fidessa Estetik Ve Güzellik adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kızılay, İzmir-1 Cd. 24/7, Çankaya – Ankara

Telefon : (0312) 418 18 54

Fidessa Estetik Ve Güzellik Yol Tarifi

Fidessa Estetik Ve Güzellik Ankara ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kızılay, İzmir-1 Cd. 24/7, Çankaya – Ankara olan Fidessa Estetik Ve Güzellik, işletmesine (0312) 418 18 54 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Fidessa Estetik Ve Güzellik ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Fidessa Estetik Ve Güzellik yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Fidessa Estetik Ve Güzellik hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Fidessa Estetik Ve Güzellik ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Fidessa Estetik Ve Güzellik ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Fidessa Estetik Ve Güzellik için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Fidessa Estetik Ve Güzellik bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Fidessa Estetik Ve Güzellik sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.1 / 5. Toplam Oy : 29

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Fidessa Estetik Ve Güzellik Yorumları

  1. Cilt bakımı için ınstagramda görüp geldim. Ardından bir çok işlem aldım hepsinden çok memnunum gUzel sonuçları olan bir yer düşünmeden gelin derim. Çok ilgililer

  2. Gizem hanımın ilgisine Güler yüzüne bayıldım
    Lazer epilasyonda şura hanımdan başkasına girmem ilgisi alakasından dolayı çok teşekkür ederim işletme harika ????

  3. Hizmet konusunda oldukça hassas olduğumu söylemem gerek. Tamamen rastlantı sonucu yöneticisiyle tanışarak gittigim bir güzellik salonu Fidessa. Yalnızca cilt bakımı ve dermapen için gitmiştim. Devamında başka işlemler de yaptırdım.
    Burada hizmet ve taleplerim konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamadığım gibi, endişelerimi de dile getirdiğimde gerek işlem sırasında gerek sonrasında telefonla sordugum her seye ikna edici yanıt aldım ve kontrol /gözlemle, rötuş yapılması gerekip gerekmedigine karar vererek, içinize sinmeyen bir sey var ise de sıkıntısız ilgilenip gideriyorlar.

Bir cevap yazın