Firstmedica

4.9
(97)

Firstmedica adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Neuer Wall 2-6, Hamburg – Germany

Telefon : 040 537977177

Firstmedica Yol Tarifi

FIRSTMEDICA

Firstmedica Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Neuer Wall 2-6, Hamburg – Germany olan Firstmedica, işletmesine 040 537977177 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Firstmedica ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Firstmedica yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Firstmedica hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Firstmedica ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Firstmedica ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Firstmedica için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Firstmedica bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Firstmedica sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 97

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Firstmedica Yorumları

  1. Zaten birkaç kez sitede bulundu ve her seferinde çok iyi bakıldığını hissetti. Dr. Bovt çok bilgili ve cildimin ten rengini önemli ölçüde iyileştirmeme yardımcı oldu. Tavsiye edilen ürünler çok pahalı olsa da sonunda her zaman değerlidir.

  2. Doktor tarafından çok özenli ve güvenilir tavsiye ve tedavi Dr. Bovt. Uygulama çok organize ve müşteri dostu görünüyor. Her zaman cana yakın ve yardımsever personel buna çok katkıda bulunur. Uygulamanın mükemmel konumu.

Comments are closed.