Fizyomed Sağlık Güzellik Ve Lazer

3.9
(19)

Fizyomed Sağlık Güzellik Ve Lazer Hizmetleri Ltd Şti adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Barış mahallesi Çiftlik cad. Adakent villaların N0.70, Beylikdüzü – İstanbul

Telefon : (0212) 872 16 04

Fizyomed Sağlık Güzellik Ve Lazer Hizmetleri Ltd Şti Yol Tarifi

Fizyomed Sağlık Güzellik Ve Lazer Hizmetleri Ltd Şti İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Barış mahallesi Çiftlik cad. Adakent villaların N0.70, Beylikdüzü – İstanbul olan Fizyomed Sağlık Güzellik Ve Lazer Hizmetleri Ltd Şti , işletmesine (0212) 872 16 04 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Fizyomed Sağlık Güzellik Ve Lazer Hizmetleri Ltd Şti ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Fizyomed Sağlık Güzellik Ve Lazer Hizmetleri Ltd Şti yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Fizyomed Sağlık Güzellik Ve Lazer Hizmetleri Ltd Şti hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Fizyomed Sağlık Güzellik Ve Lazer Hizmetleri Ltd Şti ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Fizyomed Sağlık Güzellik Ve Lazer Hizmetleri Ltd Şti ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Fizyomed Sağlık Güzellik Ve Lazer Hizmetleri Ltd Şti için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Fizyomed Sağlık Güzellik Ve Lazer Hizmetleri Ltd Şti bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Fizyomed Sağlık Güzellik Ve Lazer Hizmetleri Ltd Şti sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 19

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Fizyomed Sağlık Güzellik Ve Lazer Yorumları

  1. Gitmeyin ya valla. Profesyonel görünüp 1 dirhem içinde değiller. İlk seferde 15 dk süren seans son seferde 33 dk sürüyo. Fiyatlarına da gelen güncellemeyi seans bitiminde söylüyorlar. Hiç de fayda görmedim neymiş sebebi makasla kısaltmammış. Kendileri dedi bu arada makasla kısaltabilirsin diye. Daha çok şey var söyleyecek ama sizin gitmemeniz için bu kadarı bence yeter sanırım

  2. arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine tüm vucut lazer paket programı aldım ve bir senedir devam ediyorum.hijyenik bir ortamda konusunda uzman ve ilgili bir ekipten hizmet almaktayım. .Çok memnun kaldım tavsiye ederim.

  3. Cansu Kalenin söylediklerine katılıyorum. Söylenecek çok şey var ve asla işlerini duzgun yapmıyorlar lazer ile tarama yaparken her yeri atlayarak yapıyorlar ve gösterince de tepki veriyorlar sanki karşılarında anlamayan çocuk var gibi kesinlikle gitmeyin.

Bir cevap yazın