Florya Güzellik

4.8
(23)

Florya Güzellik adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Vali mitat bey mahallesi kışla yolu ada iş merkezi, D:kat 3, İpekyolu – Van

Telefon : 0539 573 05 55

Florya Güzellik Yol Tarifi

Florya Güzellik Van ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Vali mitat bey mahallesi kışla yolu ada iş merkezi, D:kat 3, İpekyolu – Van olan Florya Güzellik, işletmesine 0539 573 05 55 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Florya Güzellik ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Florya Güzellik yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Florya Güzellik hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Florya Güzellik ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Florya Güzellik ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Florya Güzellik için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Florya Güzellik bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Florya Güzellik sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 23

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Florya Güzellik Yorumları

  1. Kaliteli ilgili ve güler yüzlü bir hizmet sunan Florya güzellik merkezi ekibine çok teşekkür ederim aynur hanım başta olmak üzere…ilginiz ve deneyimli çalışmalarınız sayesinde Van da bir numara siz olacaksini inşallah ????

    .

  2. Florya güzellik merkezi van’da görmüş olduğum en kaliteli merkezlerden biri ve bu merkezi güzelleştiren ilginize güzel tebesümünüze çok teşekkür ederim. Ayrıyeten aynur hanıma çok çok teşekkür ederim onun o tatlı sohbeti ve müşteriyi memnun etme kabiliyetine hayranım bu yüzden benim tercihim florya güzellikten yana umarım bu yorumları okuyanlarında tercihi olur.çirkin kadın yoktur sloganımız bakımsız kadın vardır diyerek biter???? bakım şart????

  3. Hizmet üst yüzey o tatlı sohbet o gülüşler inanılmaz kalitenin tek adresi olduğunu hakkını kesinlikle veriyor sunuz herkes de tavsiye ediyorum herşey için Florya güzellik merkezi Ailesine çok teşekkür ederim ♥️♥️♥️

  4. Florya guzellik merkezinden aşırı dereceden memnunum müşterilerle ilgilenişlei olsun sohbetleri olsun seanslarıma giren Aynur hanımdan çok memnunum en iyi şekilde benimle ilgilenip orayı temsil ediyor

  5. Berbat bir yer temizlik hijyen sıfır her yer tozdan görünmüyor. Yaptıkları işlemler başarısız ve başarısızlıklarını asla kabullenmiyorlar hiç profesyonel değiller önünden bile geçmeyin.

Bir cevap yazın