Format Güzellik Salonu

4.3
(50)

Format Güzellik Salonu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Sahibiata, Hocahasan Sk. No:2/14, Meram – Selçuklu/Konya

Telefon : 0549 351 53 35

Format Güzellik Salonu Yol Tarifi

Format Güzellik Salonu

Format Güzellik Salonu Selçuklu/Konya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Sahibiata, Hocahasan Sk. No:2/14, Meram – Selçuklu/Konya olan Format Güzellik Salonu, işletmesine 0549 351 53 35 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Format Güzellik Salonu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Format Güzellik Salonu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Format Güzellik Salonu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Format Güzellik Salonu ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Format Güzellik Salonu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Format Güzellik Salonu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Format Güzellik Salonu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Format Güzellik Salonu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 50

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Format Güzellik Salonu Yorumları

  1. Dermapen uygulaması yaptırdım hiçbirşekilde eldiven bone kullanılmıyor. Kullandıkları iğne tek kullanımlık olmasına rağmen “al bunu temizle getir” diyerek bütün seanslar boyu aynı iğneyle dezenfekte olmadan uygulama yapıyorlar. Bunu ilettiğimde ise 50 TL ek ücret istendi. Uygulama esnasında kapı çalma esnasında uygulama yarim bırakılıp kapıya bakıldı müşterilerle konuşuldu 10 dk bekletildikten sonra işleme devam edildi. Başka bir seansımda işlem anında eski bir müşterisi gelip onunla muhabbet edildi. Bu kadar basit çalışan bir kurum. Toplu ödemede size şunu şunu vadediyoruz deyip seanslar bittikten sonra vadettiklerini yerine getirmeyen bir kurum. Yüzümde aktif sivilceler olmasına rağmen düzeltebileceklerini söylediler ama bütün seanslar bitince sizin dışarıdan değil içeriden tedavi olmanız gerekiyor dediler. Neden bu en başta söylenmedi? Ayrıca yüzümde yanıklar lekeler oluştu bunu ilettiğimde ilk defa bunu yaşadıklarını söylediler. Şuan bir doktora başvurdum ve yüzümü toparlamaya çalışıyoruz. Gerekli adli kuruma başvuracağımı belirtmek istiyorum.

  2. Tüm vücut lazer ve daha öncesinde iğneli epilasyon için gittim , güler yüzü ve ilgi alakalarıyla her zaman tavsiye ettiğim ve gitmeye devam edeceğim bir yer ♥️♥️

  3. Bugün ilk defa gittim ve gayet güzel ilgilendiler çok teşekkür ederim

  4. Çok memnun kaldım çözüme ulaşabilir siniz tavsiye edeceğim aders

Comments are closed.