Giva Beauty Akhta

5
(7)

Giva Beauty Akhta adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Hammerstrasse 71, Basel – Switzerland

Telefon : 078 305 20 00

Giva Beauty Akhta Yol Tarifi

Giva Beauty Akhta

Giva Beauty Akhta Switzerland ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Hammerstrasse 71, Basel – Switzerland olan Giva Beauty Akhta, işletmesine 078 305 20 00 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Giva Beauty Akhta ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Giva Beauty Akhta yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Giva Beauty Akhta hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Giva Beauty Akhta ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Giva Beauty Akhta ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Giva Beauty Akhta için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Giva Beauty Akhta bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Giva Beauty Akhta sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 7

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Giva Beauty Akhta Yorumları

  1. Profesyonel, bireysel olarak uyarlanmış hizmet. Araba / tramvay / bisiklet / yürüyerek kolayca ulaşılabilen temiz dükkan. Çalışanlar yeterince zaman ayırıyor ve taleplere çok hassas bir şekilde yanıt veriyor.

  2. Aynı gün kaşlarım için randevu aldım. İki kadın çok hoş ve kibardı. Randevudan sonra kaşlarım mükemmeldi. Fazlasıyla mutluyum ve memnunum!! Giva Beauty Akhta ekibine çok teşekkürler!

  3. Detaylara ve güzelliğe hassasiyet ve dikkat. Oryantal güzellik becerileri, güzel müzik ve bolca sıcaklıkla harika bir mola verdim. Teşekkürler Fatma!

Comments are closed.