Göteborg Laser & Estetik Ab

4.1
(20)

Göteborg Laser & Estetik Ab adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Trädgårdsgatan 3, Göteborg – Sweden

Telefon : 031-13 66 60

Göteborg Laser & Estetik Ab Yol Tarifi

Göteborg Laser & Estetik AB

Göteborg Laser & Estetik Ab Sweden ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Trädgårdsgatan 3, Göteborg – Sweden olan Göteborg Laser & Estetik Ab, işletmesine 031-13 66 60 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Göteborg Laser & Estetik Ab ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Göteborg Laser & Estetik Ab yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Göteborg Laser & Estetik Ab hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Göteborg Laser & Estetik Ab ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Göteborg Laser & Estetik Ab ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Göteborg Laser & Estetik Ab için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Göteborg Laser & Estetik Ab bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Göteborg Laser & Estetik Ab sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 20

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Göteborg Laser & Estetik Ab Yorumları

 1. Kaldırılmasını istediğim 3 doğum lekesinin resimlerini e-postayla gönderdikten sonra yanlış alıntı yaptım. Randevuya göre geliyorum, doktor 30 dakika geç geliyor ve girdiğimde daha yüksek bir fiyat teklif ediyor. Önerilen fiyata bağlı kalmasını istiyorum ve sonra kabalaşıyor ve uymazsa ayrılmamı istiyor. Bu kadar saygın bir mesleğe sahip bir doktorun nasıl bu kadar kaba ve kayıtsız olabileceği beni şaşırtıyor. Utandırıcı!!!

 2. Söyleyecek sadece olumlu şeyler var ve yüzümden çok memnunum. Taze tesislerde profesyonel ve güler yüzlü personel!

 3. Yaklaşık 1 ay önce alındaki kırışıklara dolgu yapıldı.
  Daha önce doktorlarından istişare ve tavsiyelerle iyi yardım aldı. İlk defa böyle bir şey yaptığım için sinirlerimi yatıştırmaya yardımcı oldu.

  Bugün sonuçtan çok mutluyum.
  Onları profesyonel ve ciddi olarak deneyimledim.

 4. Konsültasyon için kliniğe girdiğim ilk dakikadan, tedavinin kendisi sırasında (birkaç ayak ve el siğili çıkarıldı) ve bundan sonra çok memnun kaldım. Herkes o kadar iyi ve misafirperver ki artık endişeli veya güvensiz hissetmiyorsunuz. Rahat bir yer ve personel dikkatliydi ve birçok kez bir şeye ihtiyacım olup olmadığını veya nasıl yaptığımı sordu. Şiddetle tavsiye edilir.

 5. Şiddetle tavsiye ederim!
  Daha önce başka yerlere gittim ama ilk defa bu kadar iyi karşılandığımı ve ilgilenildiğimi hissettim. Tedavilerin sonuçları kesinlikle harikaydı: cildim hiç bu kadar iyi görünmemiş ve hissetmemişti. Artık daha genç görünüyorum ve yaptıklarım hakkında birçok iltifat ve soru alıyorum.

Comments are closed.