Green Estetik

3.8
(67)

Green Estetik adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Fulya Mahallesi Büyükdere Caddesi arkan apartmanı No:34 kat 2 daire 4, Şişli – İstanbul

Telefon : Belirtilmemiş.

Green Estetik Yol Tarifi

Green Estetik

Green Estetik İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Fulya Mahallesi Büyükdere Caddesi arkan apartmanı No:34 kat 2 daire 4, Şişli – İstanbul olan Green Estetik, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Green Estetik ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Green Estetik yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Green Estetik hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Green Estetik ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Green Estetik ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Green Estetik için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Green Estetik bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Green Estetik sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.8 / 5. Toplam Oy : 67

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Green Estetik Yorumları

  1. Rabdevularınıza giderken normal yaşamda aslında bir problem yoktu ancak pandemi sonrası çok değiştiler. Pandemide evlerine dönen her öğrenci gibi taşınmak durumunda kaldım, iptal bedeli ödemem gerektiğini söylediler kabul ettim. İptal bedelini tam o an istiyorlardı ancak toplu taşıma yasağı yüzünden gidemediğimi bir iki hafta sonra bittiğinde vereceğimi belirtiyordum. Bana internetten ödeme yapın dediler, senetlerin yırtılmış fotoğrafını atacaklarmış. Bu devirde kim kime güvenip bunu yapar allah aşkına? Daha sonra icraya verdiler. Evet 19 yaşında bir öğrenciyi icraya verdiler. Defalarca arayıp yalvardım nolur geri çekin benim o kadar param yok vs gibi. Çünkü kalan bütün parayı aynı anda istiyorlar icrada. 4000 tlyi ben nasıl bulabilirdim ki? Daha boşanalı bir ay olan annem bu vicdansız insanlar yüzünden ilk nafakasını ve biraz biriktirdiği parayı vermek zorunda kaldı. Kaç insanın vebaline girdiniz allah bilir. Bence gitmeyin böyle yerlere. Önce kolunuzdan tutup öğrenciyim zoe durumdayım diye sizi yukarı çıkarıyorlar sonra sizi bi güzel kandırıyorlar imzalattıkları sözleşmenin çoğu maddesini anlatmıyorlar bile. Öğrenciyim diyen birine acıdım yukarıda bir güzel kandırıldım ve iptal bedelini ödeyeceğim sadece şuan otobüse binemiyorum derken annemin nafakası artı birikmişini kaybettim. O kadın ne yedi içti bilmezsiniz ama aldığınız o para boğazınızda düğümlensin. Sonrasında da diyorlar ki kalan seanslarınıza gelebilirsiniz. Ne gideceğim ya? Böyle insanlardan gelecek fayda gelmesin.

  2. Çok sıcak hijyen bir kurum seanslarımdan çok memnunum teşekkürler green güzellik

  3. Uzun zamandır hizmetlerinden yararlanıyor çok memnunum yeni gelen cihazları hiç acitmiyor

  4. Cihaz mükemmel ,sıfır acı mükemmel sonuç. hizmet kalitesi güler yüz zaten tercih etmemdeki en büyük etken.

  5. Güvenilir sonuç aldığım tek adres emeğiniz için teşekkür ederim????

Comments are closed.