Green Life Güzellik Merkezi

2
(16)

Green Life Güzellik Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Alaca Mescit Mah. Cumhuriyet Cad. Yeni İpekçi İş Hanı No:63, D:4, Osmangazi – Bursa

Telefon : (0224) 221 07 02

Green Life Güzellik Merkezi Yol Tarifi

Green Life Güzellik Merkezi Bursa ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Alaca Mescit Mah. Cumhuriyet Cad. Yeni İpekçi İş Hanı No:63, D:4, Osmangazi – Bursa olan Green Life Güzellik Merkezi, işletmesine (0224) 221 07 02 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Green Life Güzellik Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Green Life Güzellik Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Green Life Güzellik Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Green Life Güzellik Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Green Life Güzellik Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Green Life Güzellik Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Green Life Güzellik Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Green Life Güzellik Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2 / 5. Toplam Oy : 16

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Green Life Güzellik Merkezi Yorumları

 1. Osmangazi şubesi tam bir rezalet ! Lazer epilasyon seansında estetisyen merve hanım tarafından yakıldım bunu hissettiğimde yanmadığı ve bir kaç güne geçeceği alaycı bir tavırla gülerek söyledi ve olayın üstünü kapattı durumu öğrenmek için resepsiyon ile ilgilenen fatma hanım’a iletmek istedim seslenmeme rağmen telafondan başını kaldırmadı ve duymazdan geldi ve olay kapatıldı. Bu olaydan bir süre geçtikten sonra başka bir merkezde yakıldığım söylendi. Bu şubede kimse işini doğru düzgün yapmıyor hizmet sıfır bu kafa yapıyla giderlerse yakında kendilerine müşteri bulamazlar.

 2. Demirtaş şubesi çok kötü.4 seans gittim tuylerim aksine arttı. Genital bölgem iki kez yakıldı. Annem ve diğer insanlar da memnun değil. Kollarımin yarısi buz yarısi alexander. Bu ne saçmalik? Iyi ki de başka sehire transfer olmuşum diyorum. Tavsiye etmiyorum.

 3. Sorumsuz bir işletme ;

  Osmangazi Cumhuriyet Caddesindeki şube tamamen rezalet ötesi bir yer resepsiyon ile ilgilenen fatmanur hanım ve estetisyenler iş ciddiyetinden tamamen uzaklar çocukça hareketler yapıp sizi kızdırabilirler, müşteri ayrımcılığı yapıp bazı müşterilere öncelik duyuyorlar, aralarında özel durumlarımızı konuşup
  gülüyorlar, bu şubeye gidecekseniz mahremiyet diye birşey yok ..! Soru sorduğunuzda dahi telafondan başını kaldırıp cevap alamadığınız bir yer greenlife kalitesine güvenerek gittiğim yerde tamamen hayal kırıklığına uğradım ve bu sorumsuz ekip olduğu sürece asla kimseye tavsiye etmiyorum.

 4. Öncelikle bayan arkadaş paranın hiç bir önemi yok ama bunarım verdiği hizmet sıfır. Arkadaşlar size orayı tavsiye etmiyor her gittiğimde başka biri oluyor ne yaptıklarını bilmiyorlar ne paranızı ne zamansızı boşa harcamayın saygılarla

 5. Tek pişmanlığım merkez hakkında yorumları geç görmem..

  Osmangazi Cumhuriyet caddesindeki şubesine gittiğime ,gideceğime pişman olduğum merkez iş anlayışları sıfır güzellik merkezine mi çocuk kreşinemi gidiyorsunuz belli değil sürekli çocuk çocuk hareketler soru soruyorsunuz telafondan kafalarını kaldırıp cevap alamıyorsunuz telafonlardan kafalarını kaldırdıklarında ise aralarında sürekli fısır fısır konuşup gülüşmeler ne mahremiyet var ne birşey tamamen rezillik.

Bir cevap yazın