Hair Hour Colorspecialist

4.6
(34)

Hair Hour Colorspecialist adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Prins Hendrikkade 47, Rotterdam – Netherlands

Telefon : 010 843 7514

Hair Hour Colorspecialist Yol Tarifi

HAIR HOUR COLORSPECIALIST

Hair Hour Colorspecialist Netherlands ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Prins Hendrikkade 47, Rotterdam – Netherlands olan Hair Hour Colorspecialist, işletmesine 010 843 7514 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Hair Hour Colorspecialist ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Hair Hour Colorspecialist yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Hair Hour Colorspecialist hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Hair Hour Colorspecialist ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Hair Hour Colorspecialist ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Hair Hour Colorspecialist için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Hair Hour Colorspecialist bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Hair Hour Colorspecialist sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 34

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Hair Hour Colorspecialist Yorumları

  1. Asla kuaförümü aldatmamamın nedeni !! Sihirli ellerle bir bayan !! Zen anım çoktan kapıdan girdiğimde başlıyor. Onun için her zaman süper fikirleri vardır. Bu yüzden asla memnun kalmam. İyi tavsiyeler veriyor ve çok fazla sevgi ve özellikle tutkuyla çalışıyor. İyi çalışmaya devam et.

  2. Yıllar sonra saçlarım ilk kez başka biri tarafından boyandı. Bir resimle geldim ve bana ne istediğimi anlattım. Kuaför benimle birlikte düşündüm ve kendi fikirleriyle geldi! Tam olarak beklediğim şeyi yaptı ama aynı zamanda sonucun mükemmel olup olmadığına da baktı! Sonunda ne yaptığını bilen ve mesleğini çok tutkuyla yapan bir kuaför! Çok teşekkür ederim!

  3. Kötü servis, çok arsız! Müşteri açıkça onlarla kral değil.

    Saç kesiminizin nasıl görüneceğini belirlerler. Ayrıca kızakta kayma ve insanlara gülme konusunda da iyidirler.

    Gününüzü mahvetmek istiyorsanız kesinlikle oraya gidin!

  4. Birçok kuaför salonu denedikten sonra sonunda saçımı halledebilecek bir tane buldum. Saçlarım boyama sırasında hızla turuncu/ılık oluyor. Bu kuaför renk süreçleri ve saç tipleri hakkında çok bilgili. Bu da sonunda tam olarak buraya geldiğimden beri istediğim rengi yapıyor. Ayrıca, tüm istekleriniz her zaman sakin ve net bir şekilde tartışılır. Ve saçımı güzel tutmak için harika ipuçlarım var. Hiç bu kadar kaliteli bir kuaför görmemiştim!

Comments are closed.