Hair & Skin Bern

4.9
(49)

Hair & Skin Bern adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Aarbergergasse 21, Bern – Switzerland

Telefon : 031 862 83 83

Hair & Skin Bern Yol Tarifi

HAIR & SKIN Bern

Hair & Skin Bern Switzerland ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Aarbergergasse 21, Bern – Switzerland olan Hair & Skin Bern, işletmesine 031 862 83 83 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Hair & Skin Bern ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Hair & Skin Bern yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Hair & Skin Bern hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Hair & Skin Bern ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Hair & Skin Bern ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Hair & Skin Bern için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Hair & Skin Bern bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Hair & Skin Bern sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 49

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Hair & Skin Bern Yorumları

 1. İlk kez 2021 Aralık ayında ve muhtemelen tedavi bittiği için bugün son kez sizlerle birlikteydim.

  Bu süre zarfında her zaman çok saygı gördüm. Çalışanlar çok (!) güleryüzlü, yetkin ve konuşkan.

  Hala bir yıldız kesintisi var, ancak hizmetlerden dolayı değil, tesis için.

  Odalar geniştir, ancak neredeyse hiç döşenmiş değildir. Bu yüzden yankı ortaya çıktı. Benim için bazen çok rahatsız ediciydi, onları anlamadığım için birkaç kez personele sormak zorunda kaldım.

  Daha fazla mobilyanız ve özellikle perdeleriniz olsaydı iyi olurdu. perdeler, yankı son derece kararır.

  Aksi takdirde çok memnun ve memnuniyetle tekrar.

  Her şey gönlünüzce olsun ve iyi eğlenceler!

 2. Harika insanlar ve çok empatik bir ekip! Hizmetlerden çok memnunum ve sonuçları sabırsızlıkla bekliyorum! Saç dökülmesi tavsiyesi ile ilgilenen herkese yürekten tavsiye ederim!

 3. Personel çok cana yakın ve çok misafirperver. Olasılıkları öğrenmek için ücretsiz danışmamı almak için oraya gittim. Hizmetlerinden ve doktorların acımasız dürüstlüğünden çok memnun olduğumu söylemeliyim. Bu adamları kesinlikle tavsiye ederim.

 4. Genel olarak çok memnunum. Hem tedaviyle (PRP 4x) hem de tavsiyeyle. Personel çok iyi, cana yakın ve yardımsever. Ödeme seçenekleri her bütçeye uygundur. 4. tedaviden sonra çok iyi bir sonuç görebilirsiniz, ince kırışıklıklar gider, tüm yüz taze ve parlaktır. Ve müşterilerim de bunu fark ediyor, bunu her eğitim seansında duyuyorum: Ne yaptığınızı bilmiyorum ama yüzünüz ışıl ışıl, harika görünüyorsunuz! Fitness alanında çalışıyorum ve her zaman formda görünmek benim için çok önemli. HAIR & SKIN e7n bunun için çok teşekkür ederim!

Comments are closed.