Hair & Skin Clinic

4.8
(193)

Hair & Skin Clinic adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 17 Cannon St, Birmingham – United Kingdom

Telefon : 0121 643 1964

Hair & Skin Clinic Yol Tarifi

Hair & Skin clinic

Hair & Skin Clinic United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 17 Cannon St, Birmingham – United Kingdom olan Hair & Skin Clinic, işletmesine 0121 643 1964 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Hair & Skin Clinic ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Hair & Skin Clinic yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Hair & Skin Clinic hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Hair & Skin Clinic ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Hair & Skin Clinic ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Hair & Skin Clinic için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Hair & Skin Clinic bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Hair & Skin Clinic sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 193

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Hair & Skin Clinic Yorumları

  1. Kısa bir gecikme olduğunda resepsiyonist özür diledi. Nadera, kuaför, cana yakın ve yardımseverdi. Tüm sorularımı yanıtladı. Düşünceliydi ve ihtiyaçlarıma baktı. Doğal kıvrımı göz önünde bulundurarak saçımı yeniden şekillendirdi. Atmosfer rahatlatıcıydı. Saçlarım artık düğümlü hissetmiyor ve daha kolay yönetiliyor. Fiyatı yaşadığım yerden daha ucuz olan yaklaşık 28 £ idi.

  2. Nadera saçımı kesti ve harika bir iş çıkardı. Mükemmel bir yer, yeterince yüksek oylayamam. Personel gerçekten hoş geldiniz hissettirmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Müşterilere değer verdiklerini ve meşgul olduklarında bile size nasıl uymaya çalışacaklarını sevdiklerini hissediyorum. Stilistler gerçekten arkadaş canlısı ve sohbet etmeye istekli ama aynı zamanda yorgun olup olmadığınızı da anlıyorlar ve saçınız üzerinde çalışırken biraz hayal kurmak istiyorlar.

  3. Bugün saçımla kesinlikle mükemmel olan güzel Nadera ile yıkadım, kestim ve fön çektim. Tedavi harikaydı ve yeni saç stilimden çok memnunum. Teşekkürler!

Comments are closed.