Hair & Skin Lausanne

4.9
(125)

Hair & Skin Lausanne adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Rue du Petit-Chêne 3, Lausanne – Switzerland

Telefon : 021 324 83 83

Hair & Skin Lausanne Yol Tarifi

HAIR & SKIN Lausanne

Hair & Skin Lausanne Switzerland ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Rue du Petit-Chêne 3, Lausanne – Switzerland olan Hair & Skin Lausanne, işletmesine 021 324 83 83 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Hair & Skin Lausanne ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Hair & Skin Lausanne yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Hair & Skin Lausanne hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Hair & Skin Lausanne ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Hair & Skin Lausanne ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Hair & Skin Lausanne için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Hair & Skin Lausanne bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Hair & Skin Lausanne sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 125

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Hair & Skin Lausanne Yorumları

  1. Çok iyi hizmet! Herkes güler yüzlü ve misafirperver! Biraz geç geldim ama yine de çok esnek ve kendi açılarından güzel olan randevumu kabul ettiler! Profesyonel saç tarama makinesi ile yüksek teknoloji hizmeti. Saç dökülmesi seviyesinin çok gerçekçi değerlendirmesi ve ücretsiz!
    Gerçek tedaviye ihtiyacınız yoksa paranızı almazlar.

  2. kesinlikle tavsiye etmem. Sizinle ilgilenen asla aynı kişi değildir ve her seferinde bir öncekinin söylediklerinin tam tersini söylerler. E-posta yanıtları da beklemeyin. İptal edilen ikinci bir tarihten yeni döndüm, yanlış haftaya girdiler Beceri yok. Bu yüzden evde çok güzel ve sizinle konuşan tüm bu çok çok genç insanlarla süper havalı ama ameliyat olmak istediğinizde her şeyden önce profesyonelliğin kendine güvenmesini bekliyorsunuz. “Ucuz çok pahalıdır” ifadesi tam anlamını alır. Burada Lozan şubesinden bahsediyorum.

  3. Karşılama harika, size bir şeyleri açıklamak için zaman ayırıyorlar ve ödeme yöntemi çok ilginç ve mevcut faizsiz. Görüyorum, gerekirse bir randevu tavsiye ederim.

Comments are closed.