Hair & Skin Luzern

4.4
(35)

Hair & Skin Luzern adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Rössligasse 1, Luzern – Switzerland

Telefon : 041 811 83 83

Hair & Skin Luzern Yol Tarifi

HAIR & SKIN Luzern

Hair & Skin Luzern Switzerland ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Rössligasse 1, Luzern – Switzerland olan Hair & Skin Luzern, işletmesine 041 811 83 83 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Hair & Skin Luzern ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Hair & Skin Luzern yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Hair & Skin Luzern hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Hair & Skin Luzern ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Hair & Skin Luzern ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Hair & Skin Luzern için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Hair & Skin Luzern bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Hair & Skin Luzern sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 35

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Hair & Skin Luzern Yorumları

  1. Bir ay önce saç ekimimi ve bugün ilk PRP tedavimi oldum. Şimdiye kadar tamamen memnunum. Her şeyden önce, destek her zaman iyi ve profesyoneldi.

  2. Ön konuşma, tedavi (lokal anestezik dışında çok acı verici – ama bu belirtilmiş) ve bakım iyiydi, çok iyi ve hoştu. “Saç ekiciler” iyi ve temiz bir iş çıkardı. Ameliyat sonrası son konsültasyonda stresli olan doktor birkaç şey söylemeyi unutup iki telefon görüşmesi yapmak zorunda kaldı. Eczane reçetesi gönderilmedi – talep üzerine derhal ilgilenildi.

  3. Çok güzel ama ücretsiz konuşma bombardımanından sonra çok hızlı bir şekilde sözleşme imzalamanız gerekiyor! Bu kötü izlenimler yaratıyor! Ve 6000chf için 2500 greft

  4. Bu nedenle, tüm ekibin burada başardıklarına büyük bir iltifat. Dükkandan danışmanlık ekibine, doktorlara mükemmel bir görünüm! Ben sonucumdan memnunum. Herkese tekrar teşekkürler!!!

Comments are closed.