Hair Wax Glasgow

4.9
(31)

Hår Wax Glasgow adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 121 Wellington St, Glasgow – UK

Telefon : 0141 374 2599

Hår Wax Glasgow Yol Tarifi

hår WAX Glasgow

Hår Wax Glasgow UK ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 121 Wellington St, Glasgow – UK olan Hår Wax Glasgow, işletmesine 0141 374 2599 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Hår Wax Glasgow ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Hår Wax Glasgow yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Hår Wax Glasgow hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Hår Wax Glasgow ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Hår Wax Glasgow ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Hår Wax Glasgow için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Hår Wax Glasgow bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Hår Wax Glasgow sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 31

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Hair Wax Glasgow Yorumları

  1. VAOV! Ne harika bir salon !! Şimdiye kadar sahip olduğum en iyi Hollywood ağdası !! Ayrıca Jel tırnaklarım harika ???? Burayı seviyorum, çok hoş hissetmek için yapıldı, sunulan güzel içecekler ve salon tertemiz! Saç ve güzellik ihtiyaçlarım için en sevdiğim yeni yer burası ????????????
    ⭐️ ⭐️⭐️⭐️⭐️

  2. Şimdiye kadar sahip olduğum en iyi, en az acı veren ve en hızlı ağda! Nicola da kötü bir sabah geçirdikten sonra sarsılmış bir şekilde geldiğimde çok güzeldi ve bana biraz su ve kucaklama verdi ???? Çok teşekkür ederim!

  3. Cally ile iyi bir süre sonra ilk ağdamı yaptım ve çok hoş bir deneyimdi! O çok arkadaş canlısı ve profesyonel ve beni çok çabuk rahatlattı. Gerçekten burada yeterince tavsiye edemem

  4. Mika çok güzeldi ve ağdam sırasında beni çok rahatlattı. şiddetle tavsiye ederim

  5. İnanılmaz ilk deneyim!!, İlk başta gergindim ama en başından beri rahat hissettim. Mika harikaydı

Comments are closed.