Hb Estetica

4.7
(40)

Hb Estetica adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Vaksalagatan 26, Uppsala – Sweden

Telefon : 018-10 46 10

Hb Estetica Yol Tarifi

HB Estetica

Hb Estetica Sweden ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Vaksalagatan 26, Uppsala – Sweden olan Hb Estetica, işletmesine 018-10 46 10 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Hb Estetica ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Hb Estetica yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Hb Estetica hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Hb Estetica ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Hb Estetica ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Hb Estetica için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Hb Estetica bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Hb Estetica sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 40

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Hb Estetica Yorumları

  1. Ne kadar ilgisiz personeliniz var. H ile bir ay önce randevum vardı ve ben kuaför koltuğundayken günün saatini değiştirdi (iptal etseydim ücret ödemek zorunda kalacaktım), iki hafta sonra beni yeniden ayarladı ve sonra tekrar iptal edip beni suçladı. vab. Sonra Pazartesi günü yeni bir saat için iletişime geçmesi gerekiyordu ve bunu henüz yapmadı ve hafta sona eriyor (bugün Cuma). Bir işi yapacak beceri ve güvene sahip değilseniz, insanların zamanını boşa harcayacağınıza SÖYLEYİN. Sen çocukları olan yetişkin bir adamsın ve muhtemelen zor konuşmalardan ve zor durumlardan kaçınarak çocuklarını nasıl yetiştirdiğini düşünmek bile istemiyorum. Büyümek!!!

  2. 60 yıllık hasretin ardından sonunda uzun saçlara kavuştum. Uzantılarım harika! Teşekkürler Cristina!!!

  3. 3 yıl önce saçımı tamamen ağarttı. Henüz sahip olduğum uzun boy geri gelmedi

  4. İyi değer, iyi hizmet. Oraya gittiğimde her zaman memnun kaldım.

Comments are closed.