Health And Skin Clinic

5
(12)

Health And Skin Clinic adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Boekhorststraat 123, Den Haag – Netherlands

Telefon : 070 219 5051

Health And Skin Clinic Yol Tarifi

Health and Skin Clinic

Health And Skin Clinic Netherlands ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Boekhorststraat 123, Den Haag – Netherlands olan Health And Skin Clinic, işletmesine 070 219 5051 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Health And Skin Clinic ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Health And Skin Clinic yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Health And Skin Clinic hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Health And Skin Clinic ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Health And Skin Clinic ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Health And Skin Clinic için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Health And Skin Clinic bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Health And Skin Clinic sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 12

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Health And Skin Clinic Yorumları

  1. Güzel salon, çok dost canlısı insanlar ve lazerden çok memnunlar. Sadece bir kez gittim ama şimdiden bir fark görüyorum, çok daha az saç! Herkes için bir zorunluluktur!

  2. Very great service with wonderful staff. I come here for laser hair removal and the results are amazing! The ladies are very friendly and great at what they do. Would definitely recommend!

  3. Nitelikli personel! Çok samimi ve dürüst tavsiye edilir. Dileklerim dikkatle dinlenir ve tedavi başına ne gibi sonuçlar bekleyebileceğimi önceden bilmem için bir tedavi planı yaptıklarına dayanarak. Birçok kliniğe gittim, ama bu diğerlerinden daha çok öne çıkıyor. Çok net ve sonuç odaklılar, bu da bir müşteri olarak bana çok tatmin edici bir his veriyor. Kesinlikle diğer tedavilerimi de seninle yapmayı planlıyorum!

  4. Temiz ve güzel bir yer, güler yüzlü personel ve iyi tedaviler. Sorular veya belirsizlikler varsa personel de ekstra çaba gösterir. Bana çok yardım edildi!

  5. Çok güzel bir deneyim yaşadı. Gördüğüm tedavi hakkında birçok bilgi veren ilgili bir uygulayıcı. Kesinlikle uğramanızı tavsiye ederim.

Comments are closed.