Huid Rotterdam

4.9
(52)

Huid Rotterdam adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Westerstraat 29, Rotterdam – Netherlands

Telefon : 010 340 0858

Huid Rotterdam Yol Tarifi

Huid Rotterdam

Huid Rotterdam Netherlands ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Westerstraat 29, Rotterdam – Netherlands olan Huid Rotterdam, işletmesine 010 340 0858 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Huid Rotterdam ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Huid Rotterdam yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Huid Rotterdam hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Huid Rotterdam ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Huid Rotterdam ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Huid Rotterdam için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Huid Rotterdam bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Huid Rotterdam sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 52

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Huid Rotterdam Yorumları

  1. Süper klinik! Herkese tavsiye edebilir. Sizinle birlikte düşünen iyi bir cilt terapisti Joyce ile daha önce birkaç tedavi gördü ve tedavilerle şimdiye kadar iyi sonuçlar elde etti. Çok mutlu ve her zaman taze bir ciltle ayrılıyorum!

  2. İlk randevumda bana bolca zaman ayrıldı, cilt analizi ile başladık ve ardından fotoğraflar gösterildi ve görülecekler net bir şekilde açıklandı. Tedavi profesyoneldi ve hangi ürünleri satın alacağım, cildimi evde en iyi nasıl temizleyeceğim ve bakım yapacağım konusunda iyi tavsiyeler aldım! Her 4 ila 6 haftada bir tedavi için geri dönüyorum.

Comments are closed.