İki̇bay Güzellik Merkezi

4.3
(30)

İki̇bay Güzellik Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Hürriyet, 255. Sk., Gaziosmanpaşa – İstanbul

Telefon : (0212) 563 61 34

İki̇bay Güzellik Merkezi Yol Tarifi

İki̇bay Güzellik Merkezi İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Hürriyet, 255. Sk., Gaziosmanpaşa – İstanbul olan İki̇bay Güzellik Merkezi, işletmesine (0212) 563 61 34 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca İki̇bay Güzellik Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan İki̇bay Güzellik Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. İki̇bay Güzellik Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak İki̇bay Güzellik Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan İki̇bay Güzellik Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. İki̇bay Güzellik Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. İki̇bay Güzellik Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada İki̇bay Güzellik Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 30

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

İki̇bay Güzellik Merkezi Yorumları

  1. Değişikliği çok seven biri olarak, her 2 ayda 1 gidip farklı şeyler yaptırıp her sonuçtan da memnun kalarak ayrılıyorum. Makyajı da çok güzel yapıyorlar. Sadece saç yapmak değil mesele; ben, hangi yüze neyin gidip neyin gitmeyeceğini çok iyi analiz ederek, ona göre saç yapmalarına da hayranım. Herşeyden önce mutlu ayrılmak çok önemli, ben her seferinde mutlu ayrılıyorum. Gözüm kapalı önerebilirim. Taşınsam da üşenmeden gelirim İkibay’a. Bence iyiki varlar..

  2. Bendeki burdaki yorumlardan ve sayfasındaki paylasimlarindan cesaret alarak gittim ve gerçekten gerek yaptıkları iş gerek bütün calisanlarin ilgisi herseyiyle mukemmel emre beye ayrica teşekkür ediyorum çok mutlu bir şekilde ayrıldım salondan????????????

  3. Walla ben hayal kırıklığına ugradım. Fön çekmeyi bile beceremiyor. Harika diyenler bence daha önce gerçek bir kuaföre gitmemiş. Bir daha gitmem. Tavsiye de etmem.

Bir cevap yazın