Institut Electrolyse

4.9
(43)

Institut Electrolyse adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Rue de Chantepoulet 23, Genève – Switzerland

Telefon : 022 736 17 89

Institut Electrolyse Yol Tarifi

Institut Electrolyse

Institut Electrolyse Switzerland ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Rue de Chantepoulet 23, Genève – Switzerland olan Institut Electrolyse, işletmesine 022 736 17 89 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Institut Electrolyse ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Institut Electrolyse yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Institut Electrolyse hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Institut Electrolyse ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Institut Electrolyse ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Institut Electrolyse için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Institut Electrolyse bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Institut Electrolyse sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 43

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Institut Electrolyse Yorumları

 1. Profesyonel ve özenli bir ekip, ilgili bir teşhis ve çok etkili bakım, Kliniği ziyaretimi gerçek bir memnuniyet haline getirdi! Gözü kapalı tavsiye ederim.

 2. Yüksek kaliteli bakım. Çok iyi hijyen.
  Enstitüye özellikle yüz, sakal ve yanaklar için gittim: Sonuçtan gerçekten çok memnunum!
  Enstitüyü, sıcak karşılama için olduğu kadar bakımın kalitesi için de tavsiye ederim.

 3. Çok misafirperver bir ortamda mükemmel kalitede hizmetler. Yıllardır geliyorum ve öyle. her zaman bir zevk. Randevuda ciddiyet ve profesyonellik vardır. Ölçüsüz tavsiye ederim.

 4. Çok iyi bir klinik, ilgili ve yetkin personel. Ben tavsiye ediyorum!

 5. Olağanüstü bilgi birikimi ve yüksek kaliteli hizmet ile teknolojinin en ileri noktasında çok güzel bir yapı.
  Tamamen memnun kaldım, tavsiye ederim!

Comments are closed.