Institut Pyrène Marseille

5
(24)

Institut Pyrène Marseille adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 32 Rue de la République, Marseille – France

Telefon : 04 84 89 50 18

Institut Pyrène Marseille Yol Tarifi

Institut Pyrène - Marseille

Institut Pyrène Marseille France ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 32 Rue de la République, Marseille – France olan Institut Pyrène Marseille, işletmesine 04 84 89 50 18 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Institut Pyrène Marseille ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Institut Pyrène Marseille yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Institut Pyrène Marseille hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Institut Pyrène Marseille ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Institut Pyrène Marseille ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Institut Pyrène Marseille için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Institut Pyrène Marseille bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Institut Pyrène Marseille sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 24

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Institut Pyrène Marseille Yorumları

 1. Kusursuz temizlik enstitüsü, sıcak karşılama, Claire ve ekibi profesyonel ve kibar! Onlara teşekkürler! Oraya gözünüz kapalı gidebilirsiniz!!!

 2. Olağanüstü verimlilik, rahatsızlık sonuçla çabucak ödüllendirilir ve takım zirvededir!

 3. Tecrübe zirvede, enstitü kusursuz temiz, Team Pyrène Marsilya profesyonellik ve nezaketle donatılmış, %100 tavsiye ederim !!!

 4. Elektrolizle epilasyonu test ettim, pyrene Marseille enstitüsünü tavsiye ederim,
  Claire ve Voahary benimle ilgilendiler.
  Çok titizler, çok profesyoneller, gözünüz kapalı gidebilirsiniz.

 5. Eski limanın yakınında ideal bir konuma sahiptir.
  Planity ile randevu almak kolaydır ve ekip birinci sınıftır. İdeal adres…

Comments are closed.