Institute For Hair Removal Epimedic

4.4
(103)

Institute For Hair Removal Epimedic adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Obenmarspforten 13-15, Köln – Germany

Telefon : 0221 2712100

Institute For Hair Removal Epimedic Yol Tarifi

Institute For Hair Removal Epimedic Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Obenmarspforten 13-15, Köln – Germany olan Institute For Hair Removal Epimedic, işletmesine 0221 2712100 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Institute For Hair Removal Epimedic ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Institute For Hair Removal Epimedic yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Institute For Hair Removal Epimedic hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Institute For Hair Removal Epimedic ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Institute For Hair Removal Epimedic ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Institute For Hair Removal Epimedic için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Institute For Hair Removal Epimedic bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Institute For Hair Removal Epimedic sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 103

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Institute For Hair Removal Epimedic Yorumları

  1. Ne yazık ki son ağda randevumdan sonra ağdalı bölgede haftalar geçmesine rağmen hala iyileşmeyen kızarıklık + pigmentasyon bozukluğum oldu. Cihazlarda şaşılacak bir şey yok.. bu ağda ısıtıcılar kullanımdan sonra dezenfekte edilmiyorlar, ancak şarj ünitesine güzel bir şekilde geri yerleştirildiler.. Bunu kendim gördüm. Karşılaştırıldığında fiyat iyi ve personel güzel, ama o zaman benim için buna değmez. Bir daha geri gelmeyecek!

  2. 2 hafta önce oradaydım ve ilk kez kirpik uzatma yaptırdım. Bunu yapan bayan (gri saç) kısa süre önce dışarıda sigara içti. Daha sonra bir tedavi odasına gittik ve ne yazık ki ellerini bile yıkamadı, sadece dezenfekte etti, bu da kokuyu yok etmiyor. Tüm tedavi boyunca nikotin parmaklarını yüzümde tuttum, bu çok rahatsız ediciydi. Ama ben o kadar iyi hitap edebilen biri değilim o yüzden bir şey demedim. Bana neredeyse hiçbir şey açıklanmadı, örneğin ne yapılıyor. Uzanmam gerekiyordu, gözlerim bantlandı ve sonra 1 1/2 saat ölümcül oldu. Sonunda sadece yıkamanız ve arada hafif bir şampuanla fırçalamanız gerektiği açıklandı. Sonuç güzeldi ama farklı kirpiklerin seçimi o kadar da iyi değildi. Ama geri dönmeyeceğim çünkü kendini rahat hissetmedin.

Bir cevap yazın