İona Güzellik Salonu

4.3
(79)

İona Güzellik Salonu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atatürk, Çeşme Sk. No:3A D:Kat 2, Daire 7, Ümraniye – İstanbul

Telefon : 0530 180 90 90

İona Güzellik Salonu Yol Tarifi

İona Güzellik Salonu

İona Güzellik Salonu İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atatürk, Çeşme Sk. No:3A D:Kat 2, Daire 7, Ümraniye – İstanbul olan İona Güzellik Salonu, işletmesine 0530 180 90 90 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca İona Güzellik Salonu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan İona Güzellik Salonu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. İona Güzellik Salonu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak İona Güzellik Salonu ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan İona Güzellik Salonu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. İona Güzellik Salonu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. İona Güzellik Salonu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada İona Güzellik Salonu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 79

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

İona Güzellik Salonu Yorumları

  1. g5 ve lazer uygulamaları yaptırdım;guleryuzlü personel hiç eksilmeyen ilgi alaka,uygun fiyat birçok kişiye tavsiye nedenim oldu, iyiki sizinle yollarımız kesişti iona ailesi????

  2. Esra hanımla görüştüm cilt sorunlarım için çok faydalı bilgiler aldım kendisine çok teşekkür ederim aydınlatıcı vermiş olduğu bilgi ve öneriler için iyi ki tanıştım.

  3. Esra hanımla görüştüm, bu sektörde çok firmayla görüştüm çok uzmanla tanıştım ancak esra hanımın bilgisi ve güleryüzlülüğü kadarını göremedim. Bu sektörde böyle kişilere ihtiyac var…

  4. Çalışanları çok güler yüzlü ve ilgililer özellikle Esra hanımın ilgisinden çok memnun kaldım seve seve gidiyorum teşekkür ederim ????

  5. Güler yüzlü davranışları ve içten samimiyetleri ve lazer epilasyon hizmetinden çok memnun kaldım. Bol kazançlar ????

Comments are closed.