Janine Güzellik Salonu

4.5
(12)

Janine Güzellik Salonu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kültür, Şevket Özçelik Sk. No:11 D:4, Konak – İzmir

Telefon : (0232) 421 75 06

Janine Güzellik Salonu Yol Tarifi

Janine Güzellik Salonu İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kültür, Şevket Özçelik Sk. No:11 D:4, Konak – İzmir olan Janine Güzellik Salonu, işletmesine (0232) 421 75 06 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Janine Güzellik Salonu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Janine Güzellik Salonu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Janine Güzellik Salonu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Janine Güzellik Salonu ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Janine Güzellik Salonu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Janine Güzellik Salonu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Janine Güzellik Salonu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Janine Güzellik Salonu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 12

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Janine Güzellik Salonu Yorumları

  1. İğneli epilasyon için geldim. Fiyat yüksek evet dakikası 6₺den fazlaya geliyor, hatta kart ile ödemede de komisyon müşteriden alınıyor ancak çalışmaları çok başarılı!

  2. kalitesiz ve de seviyesiz bir yer.. sahibi hülya hanımın sizin hakkınızdaki yorumlarını yine size dikte ettiği ve her ne haddineyse bol keseden yargı dağıttığı bir yer.. kendisi bir doktor olmadığı halde üzerine vazife olmayan yorumlarıyla yeterince can sıkıcı.. siz bir hizmet kuruluşusunuz yargı dağıtmak haddiniz değildir. kesinlikle tavsiye etmediğim bir yer.. kesnlikle hiçbir özelliği olmadığı gibi muadilleri de çok rahat bulunmuştur.

Bir cevap yazın