Jojomay 41 Burda Avm

2.5
(20)

Jojomay 41 Burda Avm adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Sanayi Mahallesi, Ömer Türkçakal Bulvarı No:7 Kat: -1, İzmit – Kocaeli

Telefon : (0262) 502 12 92

Jojomay 41 Burda Avm Yol Tarifi

JOJOMAY 41 Burda AVM

Jojomay 41 Burda Avm Kocaeli ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Sanayi Mahallesi, Ömer Türkçakal Bulvarı No:7 Kat: -1, İzmit – Kocaeli olan Jojomay 41 Burda Avm, işletmesine (0262) 502 12 92 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Jojomay 41 Burda Avm ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Jojomay 41 Burda Avm yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Jojomay 41 Burda Avm hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Jojomay 41 Burda Avm ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Jojomay 41 Burda Avm ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Jojomay 41 Burda Avm için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Jojomay 41 Burda Avm bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Jojomay 41 Burda Avm sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.5 / 5. Toplam Oy : 20

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Jojomay 41 Burda Avm Yorumları

  1. 27 Eylül’de pedikür için gittim pedikür fiyatı 60 TL idi kuru pedikür yapıyoruz dediler dedim tırnağımda batık var onun işlemi ayrı Remziye hanıma ftğ çekip yollayacağız tel takılması lazım dediler onada tamam dedim 15 dk sonra işlem bitti ne tırnak temizliği ne kenarındaki şeytan tırnakları hiç Birşey yapılmadı zaten tırnağım kesikti bir iki törpü sürdü işlem bitti topuklarıda birşeyle kazıdı kasaya geldim o ana kadar Birşey demiyecektim bir daha gelmem diyordum kasada ne kadar diyince 130 TL dedi bu ne ücreti dedim topuk kazımış memnun olmadığımı böyle birşeyin olmadığını 15 yıldır pediküre gittiiğimi ilk defa böyle kötü yapıldığını söyleyince müşteri memnuniyeti diyip ücret almadılar ama böyle rezil bir yer olamaz gözünü seveyim kuaförlerin açık yer bulamayınca gitmek zorunda kaldım ki zaten batık olduğu için yaptırıyorum asla TAVSİYE ETMİYORUM verdiğiniz paraya yazık ????????

  2. 17 yaşındayım yüzüm özelliklede alnım sivilce kaynıyordu çok basit bir işlemle çoğu yerin yapamadığı şeyi kısa sürede başardılar gerçekten öneriyorum.

  3. Telefon ile görüşülüp aldığım randevum gittiğim de sistemde bulunamayıp, randevum yokmuş da ben keyfen gelmişim gibi kaba ve profesyonellik dışı bir kurum. Bir daha asla !!!!

  4. Remziye hanım kalıcı oje konusunda oldukça başarılı bunu söylemeliyim , tırnak incelemesine hiç bir yerde çare yok. Bu işin riski de bu malesef. Kalıcı oje cıkarım yapan genç beyefendinin elleri titremesi ve bunu benim onu germe e bağlaması son gidişimde bana kendimi biraz kötü hissettirdi. Müşteri memnuniyeti gözeten bir işletmede böyle tutumlar olmamalı. Bir eleştirim de fiyat politikasına. Bir hafta evvel aynı işlemi yaptıran arkadaşımdan neredeyse 100 lira fazla işlem ücreti alındı sebebini sorduğumda zam geldiği söylendi. Totali 200 300 TL bandında olan bir işlem bütününe nasıl 1 haftada 100 lira zam gelir aklım ermedi ama ödememi yapıp cıktım.

  5. Geçen gün protez tırnak yaptırdım keşke de yorumları okuyup öyle gitseydim!! Ertesi gün bir tırnak çıktı yaptırmaya gittim Remziye hanım yoktu diğer beyefendi yaptı ama tınaklarımla alakasız bir tırnak yapıldı üstelik kaba bir tavırla acelem vardı üsteleyemedim ki önceki akşam arayıp 10.30 da geleceğimi söylediğim halde gerekli kişi yoktu. Bir ertesi gün 5 tırnak birden çıktı o kadar sinirliyim ki gidip tekrar yaptırma gereği bile duymuyorum böyle şeyler yüzünden insanları kırmam ama aldığınız parayı hak etmiyorsunuz asla ve asla!!!! Zaten yapılan tırnaklar da düzensiz yapılmış çevremden uyarı alınca fark ettim ilk kez yaptırmıştım. Yani tırnağın bir yeri kalın bir yeri ince kısaca önermiyorum..

Comments are closed.