Juvea Aesthetics

4.3
(29)

Juvea Aesthetics adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 1 Harley St, London – United Kingdom

Telefon : 020 4516 3777

Juvea Aesthetics Yol Tarifi

Juvea Aesthetics

Juvea Aesthetics United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 1 Harley St, London – United Kingdom olan Juvea Aesthetics, işletmesine 020 4516 3777 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Juvea Aesthetics ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Juvea Aesthetics yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Juvea Aesthetics hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Juvea Aesthetics ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Juvea Aesthetics ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Juvea Aesthetics için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Juvea Aesthetics bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Juvea Aesthetics sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 29

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Juvea Aesthetics Yorumları

  1. Bu klinikle ilgili deneyimim, geri ödemeye gelene kadar nispeten iyiydi. Yüzümdeki sivilce izlerini tedavi etmek için onlarla ICON lazer rezervasyonu yaptırdım ancak ilk tedaviden sonra lazer makinesinin bozulduğunu ve düzeltmesi için üreticiye geri göndermeleri gerektiğini söylediler. Ve 2 ay geçmesine rağmen hala düzeltilmedi. Bu yüzden, tedavi ayda bir kez planlandığı için para iadesi istedim ve şimdiden iki tane kaçırdım ve daha fazla bekleyemem. Ancak bu arada onlarla iletişim kurmaya devam ederken talebimi ilettiğim 1 aydan fazla oldu ve kesinlikle hiçbir şey yapılmadı. Sadece paranızı aldıktan sonra asla geri alamayacağınız hissine kapıldım.

Comments are closed.