Kahramanmaraş Li̇li̇um Güzelli̇k Merkezi̇

2.4
(15)

Kahramanmaraş Li̇li̇um Güzelli̇k Merkezi̇ adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : İsmet Paşa, Trabzon Blv. ANADOLU SİTESİ D:A BLOK D:1, Dulkadiroğlu – Kahramanmaraş

Telefon : (0344) 223 37 77

Kahramanmaraş Li̇li̇um Güzelli̇k Merkezi̇ Yol Tarifi

Kahramanmaraş Li̇li̇um Güzelli̇k Merkezi̇ Kahramanmaraş ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi İsmet Paşa, Trabzon Blv. ANADOLU SİTESİ D:A BLOK D:1, Dulkadiroğlu – Kahramanmaraş olan Kahramanmaraş Li̇li̇um Güzelli̇k Merkezi̇, işletmesine (0344) 223 37 77 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kahramanmaraş Li̇li̇um Güzelli̇k Merkezi̇ ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kahramanmaraş Li̇li̇um Güzelli̇k Merkezi̇ yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kahramanmaraş Li̇li̇um Güzelli̇k Merkezi̇ hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kahramanmaraş Li̇li̇um Güzelli̇k Merkezi̇ ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Kahramanmaraş Li̇li̇um Güzelli̇k Merkezi̇ ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kahramanmaraş Li̇li̇um Güzelli̇k Merkezi̇ için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kahramanmaraş Li̇li̇um Güzelli̇k Merkezi̇ bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kahramanmaraş Li̇li̇um Güzelli̇k Merkezi̇ sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.4 / 5. Toplam Oy : 15

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Kahramanmaraş Li̇li̇um Güzelli̇k Merkezi̇ Yorumları

  1. Profesyonel değiller lazerde gözlük ve havlu vermiyorlar sadece videoda var..maskeye dikkat edilmiyor.ve sigara içiliyor duman altı maalsff yakışmadı

  2. Buz lazerde 8.seansım hiç bi gelişme yok, tavsiye etmem. Paket aldığımada çok pişmanım. Çalışanlar hiç tecrübeli değil, kaçırıyorlar iki gün sonra geri çıkıyor kıllar. Durumu anlatıyorum hallederiz, daha yüksek çalışıriz diyorlar geçiştiriyorlar. Yine aynı değişen bişey yok. Kısacası bu işletmenin buz lazer epilasyonunu tavsiye etmiyorum. Daha tecrübeli bi guzellik merkezine gitmenizi tavsiye ederim.

Bir cevap yazın