Kamiloğlu Hospital

4
(38)

Kamiloğlu Hospital adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Aşağı Işıl Sk No:4-6 Kıbrıs, Girne – 8P6+M4 Kyrenia

Telefon : (0392) 815 32 82

Kamiloğlu Hospital Yol Tarifi

Kamiloğlu Hospital

Kamiloğlu Hospital 8P6+M4 Kyrenia ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Aşağı Işıl Sk No:4-6 Kıbrıs, Girne – 8P6+M4 Kyrenia olan Kamiloğlu Hospital, işletmesine (0392) 815 32 82 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kamiloğlu Hospital ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kamiloğlu Hospital yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kamiloğlu Hospital hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kamiloğlu Hospital ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Kamiloğlu Hospital ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kamiloğlu Hospital için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kamiloğlu Hospital bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kamiloğlu Hospital sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 38

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Kamiloğlu Hospital Yorumları

  1. 30 haftalik hamileyim paket uygunluğu var diye gittim ama elimde özel kemik ölçümü ve detaylı ultrason dışında çocuğumun ultrason görüntüsü bile yok. Çocuğumun kilosunu boyunu sorduğumda aldığım cevap sen iyiysen o da iyi kilosu boyu çok önemli değil diye cevaplar oldu. Hamile bir insana nasıl davranılmasını bilmeyen inşalarla dolu bir hastane kesinlikle tavsiye etmiyorum diğer yerlere gore biraz daha uygun diye tercih etmiştim ama kesinlikle tavsiye etmiyorum 28. Haftamda bana sezeryan olacaksın çocuk yan duruyor dedi halbuki çocuğun son hafta bile dönme ihtimalini ben bile biliyorken. Kalan tutarımı iade ederken de bütün muayenelerimden çifter çifter kesinti yaptılar hakkımı da helal etmiyorum kesinlikle tavsiye de etmiyorum devlet hastanesine gitseniz daha güzel hizmet alırsınız emin olun.

  2. Saturasyonum 83 de gittim covid kaynakli zatürre teshisi kondu pandemi hastanesinde yoğun bakimda kaldim ve oradan ambulansla ayrildim Özlem hanim beni 4 gunde ayaga kaldirdi cok guzel hizmet aldim çok şükür bitti Özlem hanım ve hastane personeli sayesinde iyileştim tavsiye ederim hastane iyi güvenle gidebilirsiniz

  3. Gebeyim rutin kontrolüm için Kemal beyde muayene oldum, kendisi iletişim kurmaktan bi haber konuşmanıza fırsat vermeden kendi istediklerini söylüyor. Elimde bebeğimin bir usg görüntüsü bile yok, zaten usg de 3 dk sürdü sürmedi. 17. Haftada olmama rağmen ne bir cinsiyet ne bir gelişimi ile ilgili bilgi alamadım. Kendisi sürekli gebe görüyor takip ediyor olabilir ama karşısındaki insanların ilk heyecanı , ilk gebeliği ne hissettiği ile ilgili hiçbir fikri yok, yaklaşımı da hiç hoş değil.

  4. Hastane çalışanları gerçekten çok iyi… İkinci kattaki melek olmasaydı 5 yıldız olurdu. Profesyonel değildi, oldukça küçümseyici ve son derece yararsızdı. Hastaneniz için çok iyi bir temsil değil, bunun dışında iyi bir hizmet.

  5. Bina görünüş olarak göze hitap etmese de .Varol hoca ve personeli muhteşem refakatçisi olmayan hastalar bile bebekler gibi bakılıyor muhteşem bir ekip ????

Comments are closed.