Kleopatra Güzellik Kursu

4.6
(27)

Kleopatra Güzellik Kursu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Korutürk, Vali Hüseyin Öğütçen Cd No: 31/A, Balçova – İzmir

Telefon : (0232) 279 01 00

Kleopatra Güzellik Kursu Yol Tarifi

Kleopatra Güzellik Kursu İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Korutürk, Vali Hüseyin Öğütçen Cd No: 31/A, Balçova – İzmir olan Kleopatra Güzellik Kursu, işletmesine (0232) 279 01 00 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kleopatra Güzellik Kursu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kleopatra Güzellik Kursu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kleopatra Güzellik Kursu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kleopatra Güzellik Kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Kleopatra Güzellik Kursu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kleopatra Güzellik Kursu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kleopatra Güzellik Kursu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kleopatra Güzellik Kursu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 27

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Kleopatra Güzellik Kursu Yorumları

 1. önce gidip öğrenci oluyorsunuz meslek adına olmasa da ,
  her kadın bu eğitimlerden almalı ben krem sürmeyi öğrendim 🙂
  sonra uygulamalara gidiyorsunuz
  en doğal, en belirgin farklılıklarla oradan ayrıldığım günlerin sayısını belirtemem 🙂
  iyiki sizi tanımışım

 2. Tam bir aile ortamı, herkes çok samimi. Hocalar sizlerle çok ilgili. Pandemi sürecinde çok tedbirliler. Aklınızda tek bir soru bile kalmıyor konularla alakalı. Uygulamalı ve teorik dersler veriliyor. Kleopatra güzellik kursundan eğitim almış ve mezun olmuş öğrencilerinden biri olarak gerçekten çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Yine olsa yine eğitilerimi bu kurumda almak isterim. Hocalarıma çok teşekkür ederim onları çook seviyorum ❤️

 3. Aldığım güzellik uzmanlığı kursundan mezun olarak sektöre emin adımlarla atılmama yardımcı olan profesyonel bir kurum. Tüm hocalarım bilgili ve işinde gerçekten iyi; hijyene önem veren, insanlara müşteri gözüyle değil değerle bakan ve ellerinden gelen her şeyi sorgusuz sualsiz veren insanlardı. Zamanında çoğu akademiyle konuşup bilgi alıp burayı seçmemin en büyük nedeni yüzyüze yaptığım görüşme sonrası yaşadığım güven duygusuydu. Eğitim içerikleri geniş ve detaylı. Alabileceğiniz en iyi eğitimi sunan kurumun Kleopatra olduğunu düşünüyorum. Kendime katmış olduğum ne varsa hocalarıma borçluyum. Gözünüz kapalı kendinizi emanet edebilirsiniz.

 4. İşinde tecrübeli ekibi ile hem eğitim hem uygulama olarak İzmir in tek ismi.. Kendinizi iyi hissediceğiniz , güvenle gidebileceğiniz Kleopatra Güzelliği tavsiye ediyor ve bu başarılarının devamını diliyorum.

Bir cevap yazın