Konya Erkek Epilasyon

5
(6)

Konya Erkek Epilasyon adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Abdülaziz, Hocahasan Sk. No:2, 42040, Meram – Selçuklu/Konya

Telefon : 0507 640 80 99

Konya Erkek Epilasyon Yol Tarifi

Konya Erkek Epilasyon

Konya Erkek Epilasyon Selçuklu/Konya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Abdülaziz, Hocahasan Sk. No:2, 42040, Meram – Selçuklu/Konya olan Konya Erkek Epilasyon, işletmesine 0507 640 80 99 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Konya Erkek Epilasyon ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Konya Erkek Epilasyon yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Konya Erkek Epilasyon hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Konya Erkek Epilasyon ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Konya Erkek Epilasyon ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Konya Erkek Epilasyon için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Konya Erkek Epilasyon bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Konya Erkek Epilasyon sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 6

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Konya Erkek Epilasyon Yorumları

  1. Erkek Epilasyon Konusunda Konyanın Bir Numaralı Güzellik Salonu.

  2. İşlerinde tecrübe ve profesyonellik var . Başka bir yere işlem yaptırmadan kesinlikle gidip görülmesi gereken bir merkez

  3. Göğüs ve sırt epilasyonu için Sinem hanımın güzellik merkezini tercih ettim. Bu yorumu yapmak için seanslarimin bitmesini bekledim. 6 seans da tamamen pürüzsüz bir sırt ve göğüs oldu. Başarılarınızın devamını diliyorum.

  4. Erkek epilasyon konusunda Konyada hicbir firmanin yapmadigi islemleri yapan ciddi anlamda kaliteli bir merkez. Baska merkezlerde insana deger vermiyorlar.

  5. Özel bölge epilasyon konusunda Konya da güvenli bir merkez. Jilet ile uğraşmaktan çok daha faydalı.

Comments are closed.