Kosmetik Cp Institut

4.8
(24)

Kosmetik Cp Institut adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Oststraße 57/1 Etage, Düsseldorf – Germany

Telefon : 0211 362475

Kosmetik Cp Institut Yol Tarifi

Kosmetik CP Institut

Kosmetik Cp Institut Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Oststraße 57/1 Etage, Düsseldorf – Germany olan Kosmetik Cp Institut, işletmesine 0211 362475 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kosmetik Cp Institut ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kosmetik Cp Institut yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kosmetik Cp Institut hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kosmetik Cp Institut ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Kosmetik Cp Institut ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kosmetik Cp Institut için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kosmetik Cp Institut bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kosmetik Cp Institut sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 24

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Kosmetik Cp Institut Yorumları

  1. Çok memnunum, bana gerçekten iyi tavsiyeler verdin ve işini iyi yapmak için zaman ayırıyorsun. Ben sadece seni tavsiye edebilirim!

  2. Bayan Pana teknik olarak mükemmeldi, ancak dürüst değildi. Önceden ödenmiş olmasına rağmen bana 3 tedaviyi (180 €) reddetti. Birbirimizi uzun zamandır tanıyoruz. Aniden telefona cevap vermeyi bıraktı ve yıllık aboneliğimin dolduğunu öğrenmek için geri aramadı bile.

  3. Bugün ikinci tedavim için kozmetik stüdyosuna gittim ve hala memnunum. Güzel ve profesyonel tedavi. Çok teşekkürler!

  4. Harika temizlik, çok yetkin ve rahat bir atmosfer! Her adım ayrıntılı olarak açıklanmıştır. geri gelmeyi çok isterim 🙂

  5. Ich war nun schon zweimal mal bei Frau Pana und fühle mich hier sehr gut aufgehoben. Frau Pana ist dank ihrer Berufserfahrung sehr kompetent und versiert. Sie arbeitet kein Standardprogramm ab, sondern geht individuell auf meine Bedürfnisse ein und berät mich sehr gut. Außerdem gefällt mir, dass mir nicht Unnötiges aufgeschwatzt wird.

Comments are closed.