Kybele Yasam Merkezi

2.7
(11)

Kybele Yasam Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Merkez, Reşit Paşa Cd. No:41, Avcılar – İstanbul

Telefon : (0212) 591 94 00

Kybele Yasam Merkezi Yol Tarifi

Kybele Yasam Merkezi İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Merkez, Reşit Paşa Cd. No:41, Avcılar – İstanbul olan Kybele Yasam Merkezi, işletmesine (0212) 591 94 00 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kybele Yasam Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kybele Yasam Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kybele Yasam Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kybele Yasam Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Kybele Yasam Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kybele Yasam Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kybele Yasam Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kybele Yasam Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.7 / 5. Toplam Oy : 11

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Kybele Yasam Merkezi Yorumları

  1. İŞİNİ YARIM BIRAKAN GÜZELLİK MERKEZİ.. Vaat edilen ve verilen hizmet son derece farklı, üstelik alternatif sunulmadan hiç yardımcı olunmadan müşterisini bertaraf etmeye çalışan bir işleyişe sahip.

  2. Hiç memnun kalmadım 3sene önce epilasyona gittim ve başıma gelmeyen kalmadı 2 bin lira ve yol masrafim hepsi boşa çıktı buraya yorum yapıyorum ki benim gibi mağdur olmayın seyanslarim kaldı ve hala gitmek bile istemiyorum ilk gidince size tatlı dilliler ama kıllarım dokulmuyo diyince yaygaracilar emeklerine ve oarama yazık kullandıkları makine seyansa giren kizlar sahte uzmanlar sertifikasını odaya koyuyo ama onlar yok çaylaklar seyansda her ay başka bir insan giriyo temiz de değil ….

Bir cevap yazın