La Soie Med Spa

4.3
(27)

La Soie Med Spa adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 1111 Kinwest Pkwy #140, Irving – Texas, USA

Telefon : (214) 230-4040

La Soie Med Spa Yol Tarifi

La Soie Med Spa

La Soie Med Spa Texas, USA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 1111 Kinwest Pkwy #140, Irving – Texas, USA olan La Soie Med Spa, işletmesine (214) 230-4040 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca La Soie Med Spa ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan La Soie Med Spa yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. La Soie Med Spa hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak La Soie Med Spa ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan La Soie Med Spa ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. La Soie Med Spa için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. La Soie Med Spa bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada La Soie Med Spa sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 27

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

La Soie Med Spa Yorumları

  1. Mükemmel temiz tesis. Harika yer. Kaşlarıma RayRay ile microblading yaptırmak için buraya gittim ve fazlasıyla memnun kaldım. Nedense insanlar bulmanın zor olduğunu söylüyor ama ben hiç sıkıntı yaşamadım. Doğru binayı bulursanız, arkaya park edin ve 140 numaralı süite ulaşmak için binaların arasında yan tarafta dolaşın.

  2. Bugün bu yerde PRP (Plazma enjeksiyonu) yaptım ve ne kadar iyi olduğuna şaşırdım (Rania) tüm detaylarla ilgileniyor, acı farkediliyor ama Dayanılabilir
    Bu yerleri pişman olmadan deneyin! ! ! !
    Makul bir maliyetle kaliteli iş.

  3. Lazer epilasyonun harika hizmeti ve ağrısız deneyimi için düzenli bir müşteriydim. Çok temiz ve sterilize edilmiş başka hiçbir yerde daha mutlu olmaz! şiddetle tavsiye edilir (:

Comments are closed.