Laser Bar & Spa

4.6
(138)

Laser Bar & Spa adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 1270 Broadway #201, New York – USA

Telefon : (646) 386-7562

Laser Bar & Spa Yol Tarifi

Laser Bar & Spa

Laser Bar & Spa USA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 1270 Broadway #201, New York – USA olan Laser Bar & Spa, işletmesine (646) 386-7562 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Laser Bar & Spa ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Laser Bar & Spa yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Laser Bar & Spa hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Laser Bar & Spa ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Laser Bar & Spa ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Laser Bar & Spa için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Laser Bar & Spa bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Laser Bar & Spa sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 138

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Laser Bar & Spa Yorumları

  1. Bu şirketle yaklaşık 5 seans lazer yaptırdım ve büyük gelişmeler görüyorum! Isabelle ve Sasha lazer tedavisini yaparken çok titizler! Ve Sasha çok sakindi ve harika bir kişiliğe sahip! Buradaki personeli gerçekten takdir ediyorum. Burayı herkese öneririm.

  2. Ucuz istiyorsanız, fırfırlar lazer yok, burası sizin yeriniz. Salı akşamı geldim ve çarptı ve biraz kaotik. Bu teknisyenlerin hayvanlar gibi çalıştıklarını söyleyebilirsiniz çünkü sizi odaya soktuklarında yorgun olduklarını söyleyebilirsiniz ve eminim o kadar iyi tedaviler yapmıyorum çünkü burası çok fazla bir girip çıkma tarzı bir yer. Odalar özel bir şey değil ve hatta biraz kirli görünüyor. Ayrıca ekipmanın kendisi. Tek umursadığın ucuz lazer almaksa, burası senin yerin.

  3. İnanılmaz lazer yer! ! Tüm teknisyenler iyidir! Şehirde birkaç lazer noktası daha denedim, hiç bu kadar harika sonuçlar almadım!

Comments are closed.