Laser Haarentfernung Basel

5
(20)

Laser Haarentfernung Basel adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Spalenvorstadt 3, Basel – Switzerland

Telefon : 061 666 62 10

Laser Haarentfernung Basel Yol Tarifi

Laser Haarentfernung Basel

Laser Haarentfernung Basel Switzerland ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Spalenvorstadt 3, Basel – Switzerland olan Laser Haarentfernung Basel, işletmesine 061 666 62 10 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Laser Haarentfernung Basel ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Laser Haarentfernung Basel yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Laser Haarentfernung Basel hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Laser Haarentfernung Basel ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Laser Haarentfernung Basel ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Laser Haarentfernung Basel için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Laser Haarentfernung Basel bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Laser Haarentfernung Basel sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 20

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Laser Haarentfernung Basel Yorumları

  1. Burada gerçekten harika bir deneyim. Laura çok hoş ve her şeyi açıklıyor. Neredeyse ağrısız en yeni teknoloji makineleri kullanıyorlar. Maliyeti de daha önce gittiğim bir yere göre makul buluyorum. tavsiye ederim.

  2. Çok samimi ve sağduyulu tavsiye. Burada çok profesyonel ve başarılı bir şekilde tedavi edildi!. Bayan Haller çok arkadaş canlısı ve işini biliyor. İlk tedaviden hemen sonra değişiklikleri gördüm. Saç daha az yoğun ve daha ince hale geldi. Tedaviler tamamen ağrısız değildir, ancak kesinlikle buna değer. Sadece tavsiye edebilirim! ????????

  3. Dikkat mükemmel. Açıklama çok ayrıntılıydı ve Laura çok sabırlı. O çok özenli ve onu tavsiye edebilirim.
    Makineler de harika. Alexandrite lazer ile.
    Personelin İngilizce konuştuğu bir yer bulmak da harika.

  4. Laura harikaydı ve çok sevecen, salon mükemmel, tramvay 3 durağının hemen yanında. Bugün ilk seansımdı ve çok güzeldi. Burası lazer epilasyon denemek isteyen herkese kesinlikle tavsiye ederim. 🙂

Comments are closed.