Laser Hair Removal Mediderm Izmir

4.1
(72)

Laser Hair Removal Mediderm Izmir adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kültür Mahallesi Dominik Caddesi Sokak D:No:5, D:1, Konak – İzmir

Telefon : (0232) 464 22 00

Laser Hair Removal Mediderm Izmir Yol Tarifi

Laser Hair Removal Mediderm Izmir İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kültür Mahallesi Dominik Caddesi Sokak D:No:5, D:1, Konak – İzmir olan Laser Hair Removal Mediderm Izmir, işletmesine (0232) 464 22 00 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Laser Hair Removal Mediderm Izmir ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Laser Hair Removal Mediderm Izmir yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Laser Hair Removal Mediderm Izmir hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Laser Hair Removal Mediderm Izmir ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Laser Hair Removal Mediderm Izmir ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Laser Hair Removal Mediderm Izmir için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Laser Hair Removal Mediderm Izmir bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Laser Hair Removal Mediderm Izmir sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 72

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Laser Hair Removal Mediderm Izmir Yorumları

  1. 1 seans gittim. Evet 1 seansta hiçbir şey belli olmayabilir ama hiç memnun kalmadım. İlgisiz ve gereksiz pahalılar.. kesinlikle gitmeyin.

  2. Bugün 6.seansıma geldim. Burada başladığıma aşırı mutluyum, temiz, ilgili ve disiplinli bir yer. Kontrol seanslarımın hepsine de geldim 2-3. seanslarda hafif azalmalar olsada 4-5. seanslarda inanılmaz azalmalar oldu. Tüylerim çıksa bile nerdeyse gözükmüyor, acil durumda jilet kullansam bile dökülen yerler çıkmıyor. Büşra hanımla başladım ve onunla devam ediyorum.

  3. Telefon numarası eksik 4406060 da eklense direk ulaşsak daha mantıklı olacak ilk aradığımız kişi pek memnuniyetsiz karşılamaktan bıkmış aslında ikisi aynı şirket altındalar. Onun dışında hizmet gayet güzel

  4. Omuzlarım İçin yaklaşık 9-10 seans gittim ama bir azalma olmadı artı bu bölgede daha çok kıl çıkmaya başladı ve hasta takibi çok yapılmıyor
    ( hasta kayıtlarında isminiz yok diyorlar negatif yorumlar için ????)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir